Kino domowe 2.1 z BlueRay

seboj

New member
Witam,
Szukam kina domowego 2.1 z blueray.Pokój to 20m
Zastanawiam się nad kupnem kina domowego Pioneer BCS-FS505 , czy ktoś miał do czynienia z takim zestawem?Z danych technicznych prezentuje się całkiem nieźle. Proszę o jakąś radę.
Chyba że macie inne propozycje
Z góry dziękuję!!!
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ten pioneer jest beznadziejny, w podobnej cenie kupisz Amplituner z głośnikami i jakiegoś Blu Ray do tego :> Jak nie chcesz surround'ów to ich najwyzej nie podłączysz ;>
 

kamil88

New member
Do takiego pokoju idealny zestaw SONY BDV-F500 LUB SONY BDV-F700. Mam pokój 25m, miałem obawy przed zakupem, a dziś jestem zadowolony i naprawdę polecę je każdemu
 

geresz

New member
podlacze sie pod temat zeby nie zakladac nowego ?

tez jestem zainteresowany BCS-FS505 .. tylko za nic nie moge znalesc informacji na temat czy ten Pioneer odtwarza pliki .avi .. wie ktos moze ? podobnie z pytaniem czy pliki mkv odtwarza przez USB ?
 

flokon

New member
2.Pioneer BCS-FS505

Ten Pioneer nie wejść HDMI.
Jak podłączyć dekoder cyfrowy PVR ? Czy można do tego Pioneera podłączyć PS3?

Jak ten Pionner ma się do zestawu Denon DHT-1311XP , podłączonego do PS3.

MAm mały pokój 16m2, brak w sumie miejsca na tylnie głośniki , a chciałbym sprzęt z którego będę zadowolony, głownie do TV ( dekoder cyfrowy z Vectry ) , trochę filmów i gier.

Pozdrawiam
 

flokon

New member
Ten Pioneer nie wejść HDMI.
Jak podłączyć dekoder cyfrowy PVR ? Czy można do tego Pioneera podłączyć PS3?

Jak ten Pionner ma się do zestawu Denon DHT-1311XP , podłączonego do PS3.

MAm mały pokój 16m2, brak w sumie miejsca na tylnie głośniki , a chciałbym sprzęt z którego będę zadowolony, głownie do TV ( dekoder cyfrowy z Vectry ) , trochę filmów i gier.

Pozdrawiam

Bardzo proszę ww temacie.
Dziekuję
 

qhu

New member
Dlaczego beznadziejny??

Jest to bardzo dobry sprzet, mam go juz pare miesiecy. Jakosc obrazu i dzwieku jest rewelacyjna. Co prawda kupilem go w Anglii za jakies 1400pln tak wiec dosyc tanio. Nie jest to sprzet dla gosci szukajacych niewiadomo czego z niewiadomo jaka iloscia wejsc-wyjsc, po prostu pozadny sprzet do normalnego domowego uzytku, mi wystarcza zupelnie. Ja mam tego pionka+xbox+cyfra i wszystko gra przez niego. Mysle, ze jak go wyrwiesz do 1500pln to biez smialo, bedziesz zadowolony.
 
Do góry