Kino Domowe (1500-1600)

Carmazin

New member
Witam.
Chiałbym zakupić zestaw kina domowego lecz w tej dziedzinie jestem zielony.
Sprzęt w granicach 1500-1600 zł (wiem że to malo ale na więcej niestety nie da rady).
Prosze was o doradzenie mi najlepszego sprzetu za tę cenę.
Z góry dziekuję.
 

macunaima

New member
Właśnie kupiłem kilka dni temu Panasonica za niecałe 1400zł w sklepie internetowym. Model SC-PT850E. Za te pieniądze naprawdę się opłaca.
Posiada optyczne wejście cyfrowe co w tej klasie sprzętu jest dość rzadkie. Wejście to jest niezbędne aby używać tego kina wraz z satelitarnym dekoderem cyfrowym. Ja mam n-kę. Ażeby uzyskać dźwięk surround trzeba podłączyć bezpośrednio do dekodera (przez telewizor uzyskamy tylko analogowe stereo) a kino domowe po to ma 6 głośników aby słuchać efektów przestrzennych (5.1). Po za tym ma złącze HDMI, którym można połączyć się bezpośrednio z telewizorem i obraz z filmu DVD będzie upscalowany do 1080p.
Ma wejśvcie USB. Wkładasz na przykład pendrive'a z nagranym filmem w formacie avi i oglądasz na TV , ale może tam być też mp3 czy zdjęcia (jpg). Używanie USB jest wygodniejsze od nagrywania na płyty w komputerze i przenoszenie do odtwarzacza.
Jak na razie jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Zresztą też na tym forum szukałem rady i na podstawie opini użytkowników tego forum (i nie tylko) dokonałem wyboru.
 

Carmazin

New member
A jaki to był sklep?
Bo ja widze ze ceny siegaja nawet 1800zł.
Ps;Jestem z Kielc i gdzieś w tych okolicach bede szukał w sklepach.
No albo wysyłkowo.
 

macunaima

New member
Carmazin napisał:
A jaki to był sklep?
Bo ja widze ze ceny siegaja nawet 1800zł.
Ps;Jestem z Kielc i gdzieś w tych okolicach bede szukał w sklepach.
No albo wysyłkowo.


http://www.skapiec.pl/site/cat/30/comp/192808
Ja kupiłem w neo24.pl za 1367zł . Co prawda parę złotych drożej jak w najtańszym ale mam zaufanie do tego sklepu. Już wcześnie tam kupowałem. Po 48 godzinach od złożenia zamówienia sprzęcik był juz w domu.:)
Pozdro!
 

macunaima

New member
W sklepie normalnym ten sprzęt kosztuje około 1800zł. Cena sugerowana przez producenta. A kto teraz kupuje w normalnych sklepach. Ja teraz kupiłem TV-LCD za 7tys. a w sklepie normalnym był po 10tys:-D
 
Do góry