Kino domowe 1400 zł (brak cinavi)

rafallo777

New member
Witam, chciałbym zakupić kino domowe. Mam na oku 2 zestawy oto i one:
Panasonic SC-BTT195E
Sony BDV - 490

Chciałbym nadmienić, że czytałem instrukcje obsługi panasa i sonego. Panas posiada FLAC, ale sony za to więcek kodeków.

Mam pytanie. W instrukcji obsługi przeczytałem, o Cinavi. Była ona tylko w Panasonicu. W sonym już nie. Ale te nowsze modele sonego też mają o Cinavie.
W ogóle wszystkie modele kin domowych czy bluray mają zabezpieczenie Cinavia. Boje się troszkę że filmy nie będa chodziły.
Jest na to jakiś sposób? Da się to ominąć?
Ten sony też jest z tego roku ale sprzed wakacji.
 

DarkMag

New member
Nie myślałeś o jakimś zestawie amplituner+zestaw kolumn?
Ojciec ma takiego plastikowego Panasa i to nie gra ani w muzyce ani w kinie.
Jeżeli to Twoje pierwsze kino to oczywiście będziesz zadowolony, ale jak już ktoś pisał pójdziesz do znajomego z zestawem Ampli+5.1 i się mocno zdenerwujesz.
Ja kupiłem używane Onkyo z badziewnym zestawem kolumn M-audio za 700zł i jest to przepaść pomiędzy Panasonikiem ojca.

Przemyśl jeszcze zakup tego kina,
Pozdrawiam.
 

rafallo777

New member
Nie znajdę zestawu z ampli + głośniki + bluray 3d, za 1500 zł.
Tak to moje pierwsze kino będzie. Zalezy mi na tym aby był super dźwięk w programach tv, filmach.
To czy będą ostro dudnić czy nie nie zalezy mi.

Dla mnie ważna jest jakość dźwięku, żeby film fajnie obejrzeć, i słyszeć dialogi, itd.

Kiedyś pożyczyłem od kolegi głośniki podłogowe, podłączyłem pod kompa, oczywiście był ampli... i szczerze grać grały ładnie, ale przy filmie ciężko było usłyszeć dialogi. niewyraźne były.
 
Do góry