Kino do max 5 tyś.

don111

Banned
za 8 tys. to przecież kupisz cały zestaw, amplituner, kolumny, sub, wzmacniacz, blue ray... byle ten ostatni w rozsądnej cenie
 

maxima26

New member
Zobaczymy gdy podjade do salonu , moze cos utargoje bo te wszystkie ich ceny sa katalogowe, tylko pytanie ile mysle ze ok 1200k uda mi sie z tego zestawu Roth Audio Oli 402 + marantz 5006 chyba w 7000k sie zmieszcze , a gdzie kable , blue rey to i tak myslalem nad lg lub samsungu do tv by pasowal.
Siedza na forum all time czytam i porownoje, niemoge narazie nic odsluchac i sprawdzic w tej zapyzialej Norwegii jest tylko nedzny Elkjop(market RTVAGD) zadnego salonu w okolicy.
 

misiek-85

New member
Amplituner i głośniki!

Witam serdecznie,

Mam chyba podobny dylemat co kolega, a nie jestem zbyt dobry w temacie audio. Mam zamiar kupić amplituner i 2 głośniki frontowe. Chciałby postawić na jakość, dlatego na razie tylko 2 głośniki i jakiś fajny ampli do mieszkanka. Zależy mi na dobrym dźwięku. tutaj moje prośba o pomoc :) Mam do dyspozycji 4500 zł! Bardzo proszę o najlepsze propozycje. WIELKIE DZIĘKI!!!
 

maxima26

New member
Witam odsluchalem porownalem i zdecydowalem ze kino nie jest dla mnie, wole muze w dobrej jakosci , wiec na odstrzal poszedl Marantz PM 5004 cd 5004 oraz tuner st6003 a kolumny Monitor Audio BX6 zestaw niezle sie prezentuje, oczekiwania mnie przerosły co do jakosci zonie tez sie spodobalo . Tak wiec warto było kupić. Dzieki za pomoc i sugestie , byly kluczowe na tym forum.
 

armi

New member
Bez reklam
zestaw za 5k pln
H/K 255/260, Onkyo 609, denon 1912 lub Pioneek 921
Jamo 606 + sub 300
+ BD jakiś od LG np

do 20 m2 w kinie będzie mega wypas a muzyki też da się posłuchać w miarę przyjemnie jak na ten budżet i zestaw do KD
 

Jacekartur

New member
Witam znawców tematu.
Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumialość.Awięc mam zamiar nabyć ampli onkyo 609 z zestawem kolumn 5.1 Jamo s 608+sub 210.Krotko przed zakupem wpadły mi w oko jamo c 407.Sądząc po opiniach są lepsze.Co sądzicie o nich,czy warto dolożyć parę stów więcej,a pózniej dokupić suba czy kupić s 608.Dodam że to będzie mój pierwszy sprzęt,a nie mam możliwości odsłuchu,więc wasza opinia będzie liczyć się przy zakupie.Mój pokój ma 23m2,a sprzęt ma być do 70%film,30% muza.
Za wszelkie porady z góry dziekuję.
 
Do góry