kino do 2000 zł

largo87

New member
witam mam zamiar kupić jakieś kino domowe do kwoty 2000 zł ( tak tak wiem mało) znajdzie się coś mowa tu o głosnikacha i ampitunerze plus dvd no chyba ze bluray to cos dorzuce
np PIONEER VSX-527 + TAGA TAV-406 v.2 warto czy cos innego ?
 
I

irek6311

Guest
Zestaw moim zdaniem dobry ,
do tego Pioneer BDP-140 i będzie kompletny zestaw .
 
I

irek6311

Guest
Jakiej wielkości pokój i jakie preferencje odnośnie Kina Domowego ?
duży pokój (40m") to zwraca się uwagę na moc amplitunera i kolumn (za 2tyś zł takiego zestawu nie kupisz) ,
ten zestaw PIONEER VSX-527 + TAGA TAV-406 v.2 dobry jest na pokoik do ~20m" .
 

largo87

New member
hm pokój ma 18 m2 wiec malutki
co do dźwięku jestem miłośnikiem bassu ale za ta cenę wszystkiego nie można mieć ale podejżewam ze minimalny to będzie chyba ze coś tańszego plus bluray zamiast dvd
 

dominlesne

New member
hm pokój ma 18 m2 wiec malutki
co do dźwięku jestem miłośnikiem bassu ale za ta cenę wszystkiego nie można mieć ale podejżewam ze minimalny to będzie chyba ze coś tańszego plus bluray zamiast dvd

Dużo lepiej kupić zestaw stereo lub 2.1 w tej kwocie. Jakość dźwięku kosztem gorszego odczucia przestrzeni.
 

wioloncz

New member
samsung

Samsung wprowadził aktualizację wraz z niespodzianką::razz: digital rights management (DRM) , czyli że można obejrzeć tylko oryginalne płyty ponieważ przy próbie innej po paru minutach wyłącza dzwięk
 

dominlesne

New member
W tej kwocie to, czy kupisz plastikowe kino, czy oddzielnie ampli i kolumny to różnicy dużej nie będzie. Tylko w tym drugim przypadku to lepiej odsłuchać w sklepie, bo jak zle dobierzesz zestaw to może być straszna kicha. Jakbym uparł się na kino za tą kasę to pewnie i tak wziąłbym Logitech Z-5500 + BR
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jak chcesz coś taniego z kolumn to zobacz jeszcze Kody. Prism jakoś zawsze kojarzy mi się z marketowym badziewiem. Pogadaj z kolegą KRAZY777 HDforum - Zobacz Profil: krazy777, bo on ma Kody 702 i może ci coś więcej z własnego doświadczenia powiedzieć odnośnie charakterystyki tych kolumn. Ja miałem kiedyś AV 850, nie były jakieś wybitne i bas trochę kulał ale dość ładnie i czysto grały jak za takie pieniądze.
 

joizo

New member
Witam!
też szukam kina do pokoju 20m2 i co byście powiedzieli o takich zestawach :
- YAMAHA RX-V573 + CANTON MOVIE 85 CX
- PIONEER VSX-422 + CANTON MOVIE 85 CX
- DENON AVR-1513 + JBL CINEMA 500
- SONY BDV-N590
chyba że coś możecie polecić tak do 2500 PLN
 
Do góry