Kino 2,1

aundo

New member
Witam, jakie kino 2.1 byście polecili. Jakby jeszcze muzykę fajnie odtwarzało to byłoby super. Mam Pioniera 410 więc może być bez odtwarzacza.

Czyżby brak doświadczeń w tym dziwnym temacie?
Decyduję się na takie rozwiązanie ze względu na bardzo cienkie dźwięki z telewizora, a nie chcę za bardzo szaleć z głośnikami z tyłu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

byku80

New member
Jak masz 4000 zł możesz wybierać zestaw stereo.
Jak masz 1000 zł możesz wybierać mini stereo. Głośniczki mniejsze ale można podpiąć suba. Do jednego i drugiego możesz podpiąć pionka i masz kino a muzyką się zachwycisz.
 

wdehe

New member
Sprawdź: Harman Kardon HK 3490 - mocny ampli stereo z virtual dolby (także na słuchawkach).
Kolumny dobierz w zależności od rodzaju muzy jaką słuchasz, wielkości pokoju, zasobów finansowych i preferowanej głośności słuchania .
 

aundo

New member
kino2,1

Jak pisałem w,,,ja mnie dźwięk z tv plazma LG 42PT81 i chcę coś z tym zrobić.
Pomyślałem najprostsza opcja jakieś KD 2.1 żeby filmy fajnie się oglądało.
Mój pokój co prawda 30 m2, ale część telewizyjna to jakieś 18 m2.
Zastanawiałem się nad kinem LG HT903TA ewentualnie HT762TZ bo by pasował pod telewizor i nawet opinie pozytywne, ale inni piszą, że to plastik i syf. Mój budżet to ok. 2000zł, więc pomyślałem, że może trochę lepsze kino 2,1 by było.
Muzyka różna bo paru domowników o różnych gustach i lubię posłuchać z dynamiką, ale melomanami nie jesteśmy.
 
Ostatnia edycja:

byku80

New member
Moim zdaniem muzyka z ampli za ok 1000 zł (niezależnie od kolumn) szybko przestanie ci sie podobać. Jeśli ma być to do czegoś więcej niż film to albo powinieneś doskładać do ampli proponowanego przez kolegę + kolumny od 800 zł np Dali Cocept 1. Ewentualnie nieco tańszy i niewiele się różniący 3390. Możesz też wybierać minizestaw stereo np jakąś Yamaha Pianocraft albo porównywalne Denona. Muzyka będzie znacznie lepsza a w kinie odtworzą dźwięk w stereo bijąc na głowę twój telewizor. Zestawy, które proponujesz sprawdzą się w kinie ale dźwięk muzyki usatysfakcjonuje człowieka mającego doświadczenia wyłącznie z MP3 z komputera.
 
Do góry