kinno domowe budżetowe (middle-low)

pivovar

New member
Witam,

Planuję zakupić zestaw kina domowego amplituner + zestaw 5.0/5.1, za BD będzie robiło PS3
budżet nie duży - powiedzmy, że ok 1500-1800 zł,
pokoik - 6x4,5 m

preferencje:
30% PS3,
50% filmy/TV czy jakiś koncert,
20% radio/muzyka - elektroniczna/pop/rock
z wyczytanych zestawów typy są następujące:
1. ONKYO HT-S450
2
. Pioneer VSX-323K, S-ESR2TB
3. Pioneer HTP-073 (VSX-324K, S11A-P, S22W-P)

4. DENON AVR-1513 + Cinema 5.1
5. chyba, że zaszaleć i kupić 2 zBDP-160K za 1800 :grin: bo to było najwięcej za taka kasę, ale czy naljepiej ?

Pytanie moje do szanownych kolegów jest następujące, czy ktoś kto słyszał jak takie zestawy grają, ma porównanie, co do jakości muzyki/dźwięków, tzn wiadomo, że sub aktywny jest potrzebny, ale czy pomiędzy tymi zestawami są duże różnice. Myślę, że co do amplitunera, to 4K nie jest mi w tej chwili potrzebne, natomiast USB dla mp3 się przyda - idąc tym tropem zostaje ONKYO i Pioneer, czy kolumny S-ESR2TB porównywalne są z HCS-9950 MKIII - bo te z ONKYO HT-R558 graja normalnie - i jeżeli one wszystkie tak grają to zestaw ONKYO HT-S450 jest do zaakceptowania ? ale czy jest o wiele gorszy od Pioneer HTP-073 - który kosztuje 1050,

Pytanie laika:ampli Pioneer VSX 323-K posiada wyjście PREOUT SUBWOOFER,
- czyli na suba aktywnego (pasywnego nie podłączę bo nie będzie wzmacniacza),
a jeżeli w zestawie Pioneer
HTP-073 jest sub pasywny i amplituner to VSX 324K,
który według
zdjęcia nie ma wyjścia PREAUT - to znaczy, że to wyjście jest już ze wzmacniaczem,
a czy w takim przypadku będzie możliwość podłączenia w przyszłości suba aktywnego ???
czy 323-K różni się od 324K tylko tym wyjściem i lepszy jest 323-K, czy właśnie nie ???


wiem, że doradzić jest trudno - każdy ma inne preferencje, ucho i budżet ?
ale niewykonalnym jest przesłuchanie wszystkich zestawów, które by się chciało, więc na opinii kolegów można się podeprzeć (ale obiecuję, że wina będzie po stronie kupującego :(, za to ojcami sukcesu nazwę wszystkich :krol:, którzy pomogli)
 
Do góry