Killzone 3 !!!

cureman

Active member
Bez reklam
Ano własnie ja mam Panasonica P46VT20 i obraz 3D w killzone 3 załamał mnie. Tzn u mnie jest pełno przesunięć obrazu (podwóje krawędzie). Nie wiem jak to się fachowo nazywa. Ale sprawia to, że odczucia 3d w killzone 3 są dla mnie negatywne. Zresztą podobnie było w grze Avatar, ale na mniejszą skalę. Co do filmów Side by Side jest w miare ok, film Avatar 3D też jest w miare ok (czasami sa drobne przekłamania obrazu). Pytanie - czy to normalne? Czy to tylko ja tak mam? Podejrzewam że może mój kabel HDMI jest jakiś kiepskawy (chociaż jak kupowałem do PS3 to był jeden z droższych). Czy ktoś ma podobne odczucia?

Ja mam Panasonic TX-P50VT20EA i zadnych takich defektow nie mam.Albo masz cos z kablem albo ustawieniami 3D .W opcjach 3D powinno byc AUTO,NORMALNE,i smiga jak ta lala.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Pograłem u ziomka na tv SONY i efekt był rewelacyjny ! Wręcz byłem bardzo mile zaskoczony jakością ! Tak jak cureman podejrzewam, że to kwestia ustawień ...
 

pa3

New member
Bez reklam

Peek

New member
Bez reklam
Rozejrzałem się dziś po torrentach gra waży... uwaga... ponad 41GB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawdziwy kolos, konkurencyjny Bulletstorm waży... 4,5GB...

Stety/Niestety konsoli nie przerabiam, w środę biorę polską wersję z Mad Games.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ale panowie na co wam to? Nie lepiej sobie oprzeć nadgarstek na kolanie?

Jak macie ochotę zabawić się w żołnierza/policjanta to polecam strzelnicę na Warszawiance...
 
Do góry