Kilka pytan do Panasonic TX-P46ST30E

andrzej08

New member
Witam państwa. Niedawno zakupiłem taki model tv i mam kilka problemów z nim. Nagrywam kilka filmow na usb 8gb w formacie mkv i mp4 w roznych rozdzielczosciach 1080p oraz 720p i jest tak ze jeden film mi odczytuje, jeden nie. Np mam serial w rozdzieloczosci 1080p mkv i mi go odtwarza, a bratu nagralem jakąś bajke w takiej samej rozdzielczosci i formacie mkv ale wlaczam go i czekam okolo minuty i dopiero wyskakuje ze pliku nie da sie odtworzyc. Tak samo dzieje sie przy plikach mp4 jedne czyta drugie niestety nie. Czy moglby mi ktos podac w jaki dokladnie format, kodek itp do ktorego mam filmy konwetrowac? I czy da sie zrobic tak by odtwarzało mi polskie znaki, poniewaz widzialem na tym forum jakiegos uzytkownika ktory wstawil zdjecia z tym telewizorem a w tle lecial film z własnie który odczytywal polskie koncowki. Prosze o pomoc
 

pierre1112

New member
Pytanko

Witam również interesuje mnie model 42ST30 zastanawiam się czy G30 nie jest lepszy jeśli 3D nie potrzebuje. Zastanawia mnie dlaczego G30 jest w tej chwili droższe od 42ST30. Ktoś może zna odpowiedz?
 

magda89

New member
Do andrzej08 przemuxować film programem MKVtoolnix (mkvmwerge GUI)w wersji 3 (nie nowszej) i po kłopocie.
 
Do góry