kieszonkowa/mała kamera z HD

bukichektor

New member
Witam

Planuję zakup kamery do 700-800 zł .Ostatecznie 1000 zł.

Modele, które rozważam to:
Kieszonkowe
1. Toshiba Camileo P10
2. Aiptek Pen Cam Trio HD
3. Toshiba Camileo S10
4. HP V5060h
5. Kodak Zi6
6. Flip Mino HD
7. Creative Vado HD
8. Toshiba Camileo P30

Zależy mi aby kamera:
1.była możliwie jak najmniejsza ze względu na specyfikę filmów jakie chcę kręcić... (Najlepiej gdyby nikt jej nie widział...)
2.Posiadała stabilizator obrazu przy kręceniu w hd, 720p to już moim zdaniem i tak dobra jakość. Tylko żeby obraż nie drżał nie rozklatkowywał się bo wiadomo że wtedy film będzie wyglądał raczej słabo.
3. Miała cyfrowy transfer danych. Typ nośnika jest mi obojętny najważniejsze, zeby się dało żrzucić film na kompa ( bez żadnych kaste, płyt)
4. Posiadała aparat z w miare dobrymi zdjęciami
5. Posiadała możliwośc podłączenia mikrofonu.

Jeśli znadzie coś małego kieszonkowego, być może lepszego od wyżej wymienionych przeze mnie no to miałbym prośbe o jakieś modele. Tak jak mówie jeśli będę lepsze od ww to rozważe możliwość kupienia nawet do 1000 zł. Czekam również na wasze opinie który model byście polecili z mojej listy.

Oprocz tego kilka kamer trochę większych ( nadal małych)

5. Toshiba Camileo P30
6. Toshiba camileo H20
7. Praktica DVC 5.4 HD
8. Kamera PRAKTICA DVC 10.1

Będe wdzieczny za wszelkie propozycje modeli ew opinie.
 

meteo

New member
Posiadam Toshibe Camileo H20, jest ona bardzo mala przez co obraz sie trzesie w nie wprawnych rekach :p Powiem tak, stabilizacja elektroniczna to bubel, wcale nie dziala wiec nie ma co patrzyc na takie cos. Jedynie stabilizajca optyczna sie oplaca. Obraz nagrywa fajny jednak w fullhd jest tylko 30fps wiec obraz "pływa".
 
Do góry