Kiedy pojawi się model LE32M86BD ?

Slygado

New member
paradoks1 napisał:
slygado To super wytestuj i podziel się na gorąco wrażeniami:eek:k:
Jestem załamany i smutny:(
Dzisiaj zadzwonił do mnie koleś ze sklepu gdzie zamówiłem TV.
Chyba coś jest nie tak w Samsungu:hmm:

Wstrzymali dostawy i opóźnili je, przesuwając termin realizacji na pierwszy tydzień czerwca:fool:

Mam dwa wyjścia:
- czekać prawie miesiąc i dostać zniżkę na TV za zwłokę
- kupić le37R88BD ciut drożej niż mój wymarzony le32m86bd
Co robić:niewiem:

Jestem tak wkurzony, że chyba pozabijam gości z Samsunga w UK:twisted:


Co myślicie ? CZEKAĆ :?::(
 

paradoks1

New member
Ja też myślę o modelu le32m86bd
Miałem ochotę na LE32M71B . Jak się już zdecydowałem to wycofali go z oferty. Myślę że parę dni nie zrobi różnicy. Telewizor nie kupuje się przecież co miesiąć. Ja poczekam (Samsun daje jak piszesz jeszcze trzy tygodnie na zastanowienie nad modelem . Może to i dobrze :-D )
 

paradoks1

New member
Jeśli kogoś interesuje nadal ten wątek to podpowiem. W dniu dzisiejszym otrzymałem odpowiedz ze sklepu na słowacji następującej treści:

Dobrý deň,
tento model sa momentálne nenachádza na našom centrálnom sklade a jeho
dodanie by trvalo cca 10-14 dní od doby vytvorenia objednávky.


Więc myślę że za 14 dni będzie i u nas:)
 

wilczysko1

New member
Zaczynam mieć poważne wątpliwości czy 32M8 będą u nas...
Na oficjalnej stronie Samsunga 32" są pominięte, o M8 piszą poczynając od 37"... natomiast w R8 32" już występują...
 

kgo57

New member
wymarzony samsung

Wiecie co sprawia najwięcej radości ? marzenia !! i jesli ten telewizor jest twoim marzeniem wilczysko1 - to wytrzymaj !! parę dni dłużej nie zaszkodzi.Ale jedno mogę powiedzieć - frajda będzie wielka ! :)
 

Slygado

New member
Zastanawiające jest to, czemu Samsung tak długo zwleka z pokazaniem tego modelu światu :?::niewiem:
Czyżby to był telewizor marzeń i chca wyprzedać poprzednie modele :?:
Czy może totalna kicha:rolleyes:
 

j.jacek

New member
Witam
Pierwsze dostawy le 32 m 86/87 do hurtowni przewidziane są dopiero pod koniec czerwca,cena tego lcd-ka na dzień dzisiejszy również nie jest znana[informacja potwierdzona przez handlowca z Samsung Polska]w najbliższym czasie będzie promowana seria "R"
pozdrawiam zainteresowanych
 

paradoks1

New member
Tak tak ja też otrzymałem odpowiedz od konsultanata Samsunga następującej treści :

Z informacji jakie posiadamy model LE32M87BD w najbliższym czasie nie
zostanie wprowadzony na rynek Polski. :x

Oni sami nie wiedzą:niewiem:
 

wilczysko1

New member
znudziło mnie czekanie a może bardziej brak
konkretnej informacji, zamówiłem już RD2E...
z tym tygodniowym czasem realizacji jest pewnie
tak jak z "dostępny od 20 maja" w topmarkecie :p
 

Slygado

New member
Panie i Panowie.

Właśnie wróciłem do domu z wielkim pudłem:-D
A w środku : Samsung LE32M87BD :-D:p

Narazie podłączyłem do Nki przez HDMI i nic więcej nie kombinowałem, bo jestem padnięty po całym dniu w pracy, ale w najbliższych dniach po podłączam co tylko mogę i zamieszczę fotki:cool:

Powiem tylko tyle, że czarny jest czarny jak smoła, a kolorki na Discovery HD mnie rozjebały:eek:szok :)

Programy SD grają w zależności od tego jaki program się ogląda - wiadomo jak nadają - tak grają;)

Pozdro.
 
Do góry