Kiedy nowsze modele ONKYO sie pojawia ?

AvataR

Banned
Black wiesz moze cos o terminie wydania nowych ampli ONKYO ?? Na zachodzie juz zniknely stare modele 805/875 i mowi sie ze lada chwila beda nowe modele z wyzszej polki. Wiadomo cos o tym - czy to prawda czy mit ?
 

madeinstein

New member
AvataR napisał:
Black wiesz moze cos o terminie wydania nowych ampli ONKYO ?? Na zachodzie juz zniknely stare modele 805/875 i mowi sie ze lada chwila beda nowe modele z wyzszej polki. Wiadomo cos o tym - czy to prawda czy mit ?

805/875 ciagle sa na rynku.. zmienione zostaly tylko modele od 605 w dol.. Z tego co czytalem to kolejne modele beda dopiero w drugiej polowie roku. Ale pytanie jest co moze byc lepsze w 875 skoro nie ma nikogo na rynku kto moze konkurowac z tym urzadzeniem? Podobno Onkyo sprzedaje sie 10-1 wedlug Denona a jeszcze do niedawna to Denon mial wiekszosc rynku w tym przedziale.. Ja czekam na razie na nowe Denony, podobno wiesci o nich maja byc lada moment.. mam nadzieje ze wreszcie ktos bedzie staral sie odebrac troche rynku Onkyo..
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Weszły do sprzedaży TX-SR506, za chwilę 606, o wyższych modelach cisza, nadal są dostępne wyborne 905 i niższe.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
a czy coś już wiadomo o następcy dvd 504?? Onkyo pójdzie tylko w BR czy będzie dvd506 ze skalerem do 1080p i HDMI 1.3 z Deep Color i możliwością przesyłu jednym kablem dżwięku z SACD i DVDA?? Ktoś coś słyszał?? :)
 

bRave

New member
Przeoczyliście jeden model ;) - mnie interesuje kiedy pojawi się Onkyo 576 w Polsce. Teoretycznie to może być bardzo fajny ampli w połączeniu z PS3.
 

p0is0n

New member
bRave napisał:
Przeoczyliście jeden model ;) - mnie interesuje kiedy pojawi się Onkyo 576 w Polsce. Teoretycznie to może być bardzo fajny ampli w połączeniu z PS3.

onkyo 576 juz jest
dobrze ze napisales teoretycznie ;)
co w nim fajnego ? brak dekoderow hd, dzwiek tylko w kinie ok, nie widze nic nadzwyczajnego w tym amplitunerze.zoning? rihd? a po co to komu :hmm:

to ja juz wole CA540R, przynajmniej gra dobrze.
 

emeryt21

New member
pytanie o instrukcje do 606

Na rynku internetowym pojawil sie juz Onkyo 606.Narazie bez polskiej instrukcji.Czy ktos wie jak mozna i oczywiscie gdzie zdobyc taka instrukcje?
Odpowiedz,ze to taki sam amplituner jak 605 mnie nie satysfakcjonuje.Dla dociekliwych dodam,ze znam angielski,ale moja rodzina nie wlada tym jezykiem a to oni przede wszystkim beda sie nia poslugiwac i chce uniknac pytan "co tu napisali?".To wyjatkowo meczaca sytuacja jak czytasz i nie wiesz o co chodzi chociaz znasz jezyk.Juz mialem taka sytuacje i nie chce jej przezywac powtornie.
 

bRave

New member
p0is0n napisał:
onkyo 576 juz jest
dobrze ze napisales teoretycznie ;)
co w nim fajnego ? brak dekoderow hd, dzwiek tylko w kinie ok, nie widze nic nadzwyczajnego w tym amplitunerze.zoning? rihd? a po co to komu :hmm:

to ja juz wole CA540R, przynajmniej gra dobrze.

Co do dźwięku się nie wypowiadam (nie słyszałem jak gra) Jest to po prostu ciekawa alternatywa szczególnie w porównaniu z 605 jeśli ktoś dekoduje audio w odtwarzaczu (np. PS3) i ma dobry scaler w telewizorze. 3 wejścia HDMI i niższa cena są nie do pogardzenia. Z drugiej strony jeśli proporcje cen będą takie jak obecnie na allegro to za 3 stówki więcej można mieć już 606 ale to już każdy musi zadecydować sam. Różnic jest trochę więcej więc polecam http://www.us.onkyo.com/prod_class.cfm?class=Receiver i porównanie 576, 605 i 606.

CA540R niestety nie potrafi obsłużyć audio po hdmi (dla jednych może nieistotne ale dla mnie tak)
 

AvataR

Banned
Z tego co dzis udalo mi sie dowiedziec w europie nowe modele ONKYO 806 i nastepca 876 maja byc za miesiac - oczywiscie mowa w Europie nie oznacza ze w Polsce :) Pozyjemy zobaczymy :)
 
Do góry