Kiedy kupić nowy TV?

Kerami82

New member
Witam. W ciągu najbliższych 2 miesięcy chciałbym kupić Tv. Po przejrzeniu forum wybór padnie chyba na plazme panasonic 46" s10. Z pewnością obserwujecie rynek Tv i wiecie kiedy jest najlepszy czas za zakup. Niedługo zbliżają się święta. Jedni mówią że wtedy sa duze promocje a inni że ceny rosną. Jak to wygląda jesli chodzi o telewizory. Czy powinienem się raczej pospieszyć zanim pojawi się "szał" zakupowy czy spokojnie poczekać?
 

amlas

New member
Musisz sam obserwować rynek, na pewno będzie większy popyt przed świętami. Osobiście też chcę kupić plazmę panasa i już zauważyłem że np. niektóre sklepy internetowe wydłużają dostawę sprzętu do 20dni roboczych (!). Pamiętaj też o bezpłatnej 5-letniej gwarancji panasa - ale musisz kupić do końca stycznia!
 

amlas

New member
może i tak, ale po co czekać jak i tak zamierza się kupić tv? a jak jednak nie przedłuży i będzie się pluło w brodę...
 

osip

New member
Podobnie bylo z Sony, tez wypuscili 5 lat gwarancji na krotki okres, a potem stalo sie to u nich standardem.
Panas musi troszke podciagnac sprzedaz, wiec tez mi sie wydaje, ze przedluzy gratisowa gwarancje.
Co nie oznacza, ze nie trzeba kupowac teraz tv ;). Bo ceny naprawde sa bardzo dobre.
 

maciey7

New member
k

A całkiem nie dawno w Sa......nie były panasoniki X10 42" za 2150 i mogłem kupić i miał bym już spokój . zamawianie w sklepie internetowym to w przypadku telewizorów pewne ryzyko.Kurierzy mają w d....pie co wiozą byle szybciej bo towar i tak ubezpieczony.Podobno plazmy trzeba wozić w pionie.
 

TVGuru

New member
Mam znajomego który pracuje w Media Markt.
Z tego co mówił, lepiej poczekać do nowego roku.
Ewentualnie jest znajdziesz super promocję, to wtedy nie ma co się zastanawiać :p
 

siwy-24

New member
Witam zastanawiam sie nad kupnem TV czy kupic teraz czy jednak poczekac jeszcze z 2/3 tygodnie moze po swietach ceny spadna ?? model tv samsung LE 40B650 -LE B8000 lub cos pomiedzy Proszę o podpowiedz
 

cactusek

New member
Bez reklam
Poczekaj, wchodzą nowe modele (20) i jeszcze 2 tygodnie temu ceny mialy o kilkaset zlotych wieksze, teraz są już tansze od starszych modeli (10). Ceny dopiero sie stabilizują.
 

dzidek12

New member
Tak, a za rok będzie już o 3/5 tańszy bo wyjdzie seria 30:lol:
Kup TV wtedy gdy uznasz, że jest Ci potrzebny!!
Nie dlatego, że sklep zrobi promocję, nie dlatego że sąsiad ma nowy :fool:
Uznajesz, że potrzebujesz/chcesz nowy TV, kupujesz i cieszysz się nabytkiem ;-)
 
Do góry