kiedy bez vatu w mm???

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Hmm no faktycznie w 2012 roku już nie było promocji "taniej bez vat" a w tym miesiącu lub maksymalnie do czerwca można liczyć na takową w MM ?

W poniedziałek 22 października 2012 był dzień "bez VAT" na wszystkie telewizory i faktycznie tego dnia były tańsze (o 18,7 %), a specjalnie cen tego dnia nie podnieśli.
Takich "promocji" nie ma w styczniu, bo w styczniu (przeważnie pod koniec) to tzw. "wielka wyprzedaż".
Druga "wielka wyprzedaż" to lipiec/sierpień.
A "dzień bez VAT" może być albo na wybrane działy, a nawet na wszystko (nie ma reguły), ale nie wiadomo kiedy.
Ale na pewno ze 2 - 3, a może i 4 razy w roku.
 
Ostatnia edycja:

Signum75

New member
mam kolegę który pracuje w MM i powiedział mi, że "dni bez VAT" to już historia - za dużo na tym traciła sieć i ponoć ma już tego typu akcji nie być
 

aquarius74

New member
tak, tak... w sierpniu tez slyszalem od sprzedawcy, ze juz nie bedzie bez vatu a od tego czasu chyba dwa razy bylo... a raz to na pewno... z tego co pamietam to pod koniec stycznia bywa ta promocja.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Zapisz sobie cenę "normalną" i później sprawdź "bez VATu".
Kalkulator w rękę i oblicz ile ten VAT w MM wynosi.
Bardzo prawdopodobne, że będzie jakiś "niestandardowy", niespotykany w Polsce :)
 

matek451

New member
Kupiłem dwa Tv w październiku i przed akcją "bez vat" MM nie podniósł cen. Np za Panasonica 55ET5 zapłaciłem 4270. Ostatni podobną akcje miał Media Expert ale tam ceny podnieśli przed i po odliczeniu VAT ceny były zbliżone do internetowych, taka pseudo obniżka.
 
Do góry