Kef C7 vs. Monitor Audio MR4

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
na odsłuchu Ci się spodobają a u Ciebie w pomieszczeniu mogą zagrać zupełnie inaczej może gorzej, może lepiej, a na odsłuchu w sklepach ten zestaw tez zagra inaczej bo są już inne warunki inny metraż inne udekorowanie i inna akustyka ścian
 

ThePepe

New member
Bez reklam
FFooXX5 to prawda, mój odsłuch C7 był kiepski, w zbyt dużym pomieszczeniu. Ale zaryzykowałem i jestem zadowolony. Najlepszym wyjściem byłby odsłuch we własnym domu, ale z tym nie jest łatwo.
To trochę loteria, ale tak sobie myślę, że cokolwiek kolega by nie wybrał (C7 czy mr6) to będzie zadowolony, bo obie kolumny są godne polecenia
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie :) ja jak odsłuchiwałem MR6 to raz zagrały beznadziejnie, a gdzie indziej elegancko i mozna powiedziec ze tez zaryzykowałem i u mnie grają tak prawwie super jak na jednym z tych odłsłuchów i wiem, że jak bede miał juz większe pomieszczenie to dopiero zagrają tak jak powinny a tak jak C7 są dobre to podobna klasa i półka cenowa tylko każde z nich lubia różne warunki i trzeba wybrać te które będa pasowały do warunków badz pod kolumny dostosowac warunki hehe:D
 

bumbum

New member
podepnę się do tematu i poprosze o pomoc w doborze kolumn do 2tys. ,najlepiej używki.
Obecnie mam jamo s606, wzmacniacz sony TA-F500ES i CD CDP-X222ES i gramofon z wkądką m2 red ortofona.
Muzyka raczej jazz, rock progresywny.
Nie lubie słuchac bardzo głosno ale lubie niskie pomruki i dobra srdnice.
pomieszczenie 30m/kw.
Preferowany basreflex z przodu
 

don111

Banned
w salonach, niektóre z nich nie mają warunków do odsłuchu, a niektóre mają specjalnie przygotowane akustycznie pomieszczenie, wytłumione odpowiednio
słuchając w takich dwóch, różnych warunkach można dojść do mylnych wniosków... najbardziej obiektywne porównanie to w tym samym pomieszczeniu, w dodatku to jeszcze nie koniec zabawy, bo różna elektronika różnie się z danymi kolumnami zgrywa :)
 

harlesden

New member
A może Heco Music Style 500?
Ja porównywałem je z Monitor Audio Mr4 i wg mnie grają lepiej, ale może się nie znam. :p
Heco to też chyba półka Mr6.
 
Do góry