KEF C7 C3 C6 + Yamaha RX-V765 - dobry wybór?

Attenzio

New member
witam,

zakupilem sobie Amplituner Yamaha RX-V765 i mysle nad zakupieniem do niego zestawu KEF C7-C3-C6.

Słucham bardzo duzo muzyki elektronicznej ale i dobry film tez obejrze.

Czy ten zestaw bedzie dla mnie odpowiedni?

zastanawialem sie jeszcze nad Jamo s606 HCs ale to w drugiej kolejnosci

Proszę o pomoc
 

Cyborg65

New member
Witam

Nie wiem czego oczekujesz od muzyki, ale na wszelki wypadek zanim wogule cokolwiek kupisz to po prostu posłuchaj jag grają inne głośniki,najlepiej podłączone do twojego modelu ampka albo bardzo podobnego.
Wiem jedno jeśli słuchałeś tych Jamo i ci odpowiadają to praktycznie nie ma różnicy co kupisz, może być nawet KlipF1
Pozdrawiam
 

Attenzio

New member
nie mam zbytnio mozliwosci posluchania innych glosnikow - troszke na zadupiu mieszkam.

uwielbiam muzyke i chcialbym aby ladnie wszystko ze soba gralo
 

Cyborg65

New member
Witam

To może tak, podjedź do jakiegoś większego miasta gdzie jest moloch z działem muzycznym (np M1) tam sprawdź nazwy stojących głośników markę i model - zapisz,
to będzie twoja czarna lista najkrucej mówiąc omijaj jak G... .
Następnie udaj się do sklepu specjalizującego się w sprzęcie audio (oczywiście nie zawszony market) i poproś o podłączenie właśnie Yamaha RX-V765 pod głośniki pow 2,k pln za sztukę.Postaraj się zapamiętać jak to gra. Następnie
poszukaj czegokolwiek w wybranym przez ciebie przedziale cenowym co w maksymalnym stopniu przypominać będzie to co słyszałeś w sklepie. Absolutnie nie sugeruj się firmą to naprawdę droga donikąd ja po długich poszukiwaniach wśród znanych firm kupiłem Tonsile.Oczywiście jak posłuchasz normalnych głośników możesz wejść do marketu i z ciekawości spróbować coś posłuchać, jeśli lubisz muzykę to na pewno szybko wyjdziesz. A oczywiście każ panu przyciszyć i odłączyć wszystko oprócz głośników przednich bo lawina dziwnych dzwięków może cie poważnie zdezorjentować.
Niestety nie ma innej drogi a niejeden łykną tutaj z polecenia zwykły chłam.
Ot taka mała przypadłość forum ''Każdy pisać może'':cry::cry::cry::cry:
Wytrwałości i rozsądku panie.
Pozdrawiam:lol:
 

Attenzio

New member
uwielbiam sluchać muzyki w szczegolnosci muzyki tanecznej, klubowej - jak i pozostalych rodzajow muzyki.

Przywiązuje szczególną uwagę do jakości dźwieku.

moj pokoj ma okolo 25m2. pod koniec roku bede sie przenosil do 2x wiekszego.
 

Cyborg65

New member
Powiem tak Jeśli będę zmieniać głośniki to na pewno na te.
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/52860-jaki-zestaw-do-takiego-pokoju-4.html POST 38
Słuchałem i nie wstydzę się ich polecać , aczkolwiek może być trudność w znalezieniu dystrybutora blisko ciebie. No i to moje preferencje, nie koniecznie muszą pasować całej reszcie homo sapiens
I pamiętaj o czarnej liście z krainy wiecznego chłamu.
I nie kupuj niczego bez odsłuchu kilku propozycji.
I pamiętaj gówno nie jest pycha mimo że przeciwnie twierdzi sto miliardów much.
Pozdrawiam :eek:k:
 

Kejup

Member
Bez reklam
Attenzio

Jeśli miałeś do czynienia z jamo s606 i ich brzmienie Ci odpowiada a blackninja pisze, że są za małe do Twojego pokoju to może zastanów się nad jamo s608. Mam i jestem z nich zadowolony a w kwocie którą dysponujesz to jeszcze będziesz miał suba i jeszcze Ci troszkę zostanie;)
 
Do góry