KDL-50W685A ... nowość - ma ktoś

admax

New member
KDL-50W685A ... nowość - ma ktoś ?

witam,
czy ktoś z Was miał z tym modelem KDL-50W685A do czynienia?
co o nim sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

Mike2000

New member
Też chciałbym sie więcej dowiedzieć o tym tv .Jak on wypada na tle Samsunga 50F6500 i Panasonica 50ET60 .Czy wszystkie mają matrycę 50Hz ? Są praktycznie w tej samej cenie i nie wiem który wybrać .
Z góry dzieki za podpowiedz
 

luko2707

New member
Dołączam się do pytań o KDL-50W685A.
Który z telewizorów będzie lepszy pod względem jakości obrazu, Sony KDL-50W685A czy Samsung UE50F6500. Zastanawiam się nad nimi i nie wiem na który się zdecydować.

Czy Sony KDL-50W685A posiada takie aplikacje jak TVN Player lub Ipla?
 

robson76

New member
Witam , mnie również zaciekawił ten sony KDL -50W685A




i mam pytanie czy ktoś wie jaki ma ,,imput lag '' bo ciężko znaleźć o tym informację ..
 

restek

New member
Nikt nic nie wie na temat tego TV? Może jakiś test znaleźliście? Może chociaż wiadomo jaką ma matrycę 50hz czy 100?
 

m.grewert

Member
Wpisz w google kontrowersje wokół nowej serii W6. Jest dobrze opisane jaka jest matryca.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

marczeno

New member
Witam uprzejmie,

Telewizor firmy Sony KDL-50W685A ma montowaną matrycę 50 Hz .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Mam ten TV od prawie miesiąca i jestem zadowolony z zakupu, ale po kolei:

Najpierw minusy:
1) Mało HDMI - tylko 2.
2) Dołączony wieszak-podstawka. Po wymianie ze starego TV (40le650) musiałem zmieniać rozkład śrub na ścianie, (małżonka się niepokoi:)) itp.
3) Zewnętrzny zasilacz ze zbyt krótkim przewodem.
4) Problem z dekodowaniem niektórych napisów (soft już był kilkukrotnie aktualizowany)

Plusy:
1) Niezłe Smart TV,
2) Wygodny pilot
3) Bez problemowa współpraca z kinem Samsunga.
4) Jakość obrazu i szybkość odświeżania.
5) Dobry dźwięk jak na wbudowane głośniki.
6) 3D, plus pasywne okulary które nie przeszkadzają w oglądaniu, przede wszystkim są lekkie i bez problemu można je nałożyć na zwykłe gogle. Bynajmniej nie czułem zmęczenia po seansie Avangers-ów.
7) W stosunku do starego TV moim zdaniem dużo lepsza funkcja PIP i P&P.

A teraz w skrócie dlaczego ten model a nie inny:
Porównywałem obok siebie modele: Sony 47W805, Samsung UE50F6800, UE50F6400 albo 6500 już nie pamiętam dokładnie.
Kilka różnych materiałów wśród których największą różnicę w obrazie na korzyść W685 miała scena początkowa w Quantum of Solace (1080p). W każdym przypadku był odpalany z dysku USB. Po wstępnej kalibracji każdego TV tylko W685 jako jedyny odtwarzał poprawnie tą scenę. Szczególnie uwidaczniało się to w prezentacji wody, nie gubił żadnej klatki, nie pojawiały się artefakty na krawędziach, nadążał za zmieniającym się obrazem itp. Jak do tego wszystkiego zobaczyłem nowe smartTV w samsungu (różowe sic!) wybór stał się oczywisty.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Na dzień dobry Sony prezentuje się lepiej. Po 5 minutach i odpowiedzi na pytanie co dla MNIE jako kującego będzie lepsze może okazać się lepszy Samsung.

PS Widziałem jeden test sonego na matrycy samsunga i wypadł bardzo dobrze tylko na razie nie widzę sony z tymi matrycami
 
Do góry