KDL-42EX410 jakie formaty czyta USB

pokerzysta

New member
witam, od dłuższego czasu walcze z decyzją zakupu TV, budżet 2000 obecnie mam 3 modele:
42lk530 - LG
KDL-42EX410 - SONY
42lv4500 - LG
40rl838 TOSCHIBA
priorytet -42 cale, pełne 100hz, full HD, dobry obraz jak najwięcej formatów odtwarzanych filmów i napisów w tym mkv z USB i image telewizorka (mile wskazany mały pobór prądu)
byłem zdecydowany na lk530 ale wpadł mi w oko soniak KDL-42EX410 niestety nigdzie nic o nim nie ma
w najbliższym sklepie tez go nie mam żeby zobaczyć co odtwarza z USB
PROSZE O POMOC
co wiecie o soaniacu, w tym o jego USB, no i co polecacie mając na uwadze te modele
 

Mylagos

New member
Taką informację znalazłem w instrukcji tego modelu:
"• Przeglądarka zdjęć USB obsługuje systemy plików
FAT16 i FAT32.
• BRAVIA TV obsługuje format DivX®.
• Może obsłużyć maksymalnie 300 plików w folderze.
• W zależności od dokładnej specyfikacji pliku,
niektóre z plików, w tym zmodyfikowane na PC, nie
mogą być odtwarzane nawet wtedy, gdy dany
format pliku jest obsługiwany."
 

ksz

New member
Witam,

stoję przed dokładnie takim samym wyborem tzn.:
42 cale, <2400zl, full HD, usb, ewentualnie 100hz "prawdziwe"
Jak najmniej dodatkowych bajerów, ponieważ będzie na stałe podpięty do kompa, który mi wszystkie zastąpi. Zastosowanie to właśnie gry (PC, PS3) lub filmy z PC.

można powiedzieć ze szukam już drugi raz bo raz już kupiłem właśnie LG 42LK530 jednak niestety musiałem go oddać ponieważ był wadliwy. Mówię niestety ponieważ bardzo mi pasował. Jedyna wada było to ze nie odtwarzał dźwięku w niektórych filmach mkv - bodajże tych z audio w formacie DTS? Poza tym był ok, trumotion faktycznie było zauważalne. W każdym razie zraziłem się do LG, z przeszłości też nie mam miłych doświadczeń (wymiana podświetlenia w monitorze do kompa po roku) i szukam czegoś innego.

Teraz właśnie też zastanawiam się nad tym SONY KDL-42EX410. Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o czasie reakcji czy input lagu. Nie ma żadnych recenzji w internecie i nie wiem czy nadaje się do grania. Dodatkowo z wad, które widze to to że ma starszy BRAVIA ENGINE 2, ale nie wiem czy to jest duża różnica pomiędzy 2 a 3 czy nie. No i 50 hz. W ogóle to jakiś model widmo, jest tylko w sklepach, na żadnych forach żadnych recenzji czy informacji :)

Prosiłbym kogoś kto się orientuje o jakieś informację o tym SONY lub doradzenie jakiegoś innego 42 calowego. :)

pokerzysta - przeszukując internet trafiłem na instrukcje do tego SONY tam na którejś stronie były wszystkie formaty opisane odtwarzane przez USB przejrzyj sobie tu masz link:
sony.pl/ support/ pl/product/KDL-42EX410
pousuwaj sobie spacje :)
 

fula

New member
Ten model praktycznie nic nie odtwarza przez USB.
Polecam samsunga serii D6xxx pod względem multimedialności.
 

MARAS

New member
Czy ktoś wie co to jest za matryca w tym Soniaku,bo rozmiar jakiś nietypowy jak dla Sony. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć szczegółowego info na jego temat
 
Do góry