Kdl-32w4210 - Brak Informacji

drexler22

New member
Witam.
Jestem zainteresowany zakupem lcd KDL-32W4210.
Dziwi mnie tylko dlaczego o nim jest na necie tak mało informacji.
Co ciekawe nie ma ich równierż na stronie Sony. :confused:

Proszę o pomoc.
 

nagdob

Member
Bez reklam
drexler22 napisał:
Witam.
Jestem zainteresowany zakupem lcd KDL-32W4210.
Dziwi mnie tylko dlaczego o nim jest na necie tak mało informacji.
Co ciekawe nie ma ich równierż na stronie Sony. :confused:

Proszę o pomoc.

Seria KDL - ...W4210 nie różni się niczym od KDL - ...W4000. Tzn. obydwie mają identyczne parametry i funkcje. Jedyną różnicą jest kolor spodniej części TV (spodni pasek z głośnikami i kontrolkami). W serii W4000 jest taki srebrzysty, a w serii W4210 jest po porostu czarny. Wiem to na 100%, bo mam KDL-40W4210, kupiony w salonie Sony.
 

Pretorian111

New member
Witam,


Jutro jadę właśnie sfinalizować zakup mojego nowego LCD... Myślałem nad 37V4500 ale sprzedawca polecił 40W4210...

Po powrocie do domu chciałem coś poczytać o tym modelu jednak informacji jak już kolega drexler22 wspomniał jak na lekarstwo...

Nawet na stronie Sony jakiś danych technicznych brak.

Znowuż kolega
nagdob
pisze, że różnią się tylko obudową, a konkretniej kolorem dolniej części... Czy aby na pewno ?

Nie wiem jaki jest powód braku opinii o tym konkretnym TV. Przejżałem forum i znalazłem ten temat oraz drugi z jakimś problemem (dźwięk) po podłączeniu do PS3, a tak to cisza.

Natomiast o 40W4000 co trzeci temat. Zastanawiam się czy aby dobrze wybrałem. Czy może sprzedawca chce mi "wcisnąć" jakiś model, który z jakiegoś powodu się nie sprzedaje i dlatego tak mało o nim informacji gdziekolwiek.

Jeśli ktoś może mnie jakoś nakierować to będę bardzo wdzięczny :)


Pozdrawiam,
Dawid



 

majk!

New member
Nic się nie martw. W4210 i w4000 to ten sam telewizor w innej obudowie. Różnią się tylko jej kolorem. Potwierdził mi to sprzedawca w Centrum Sony.
 

macbull

New member
nagdob napisał:
Seria KDL - ...W4210 nie różni się niczym od KDL - ...W4000. Tzn. obydwie mają identyczne parametry i funkcje. Jedyną różnicą jest kolor spodniej części TV (spodni pasek z głośnikami i kontrolkami). W serii W4000 jest taki srebrzysty, a w serii W4210 jest po porostu czarny. Wiem to na 100%, bo mam KDL-40W4210, kupiony w salonie Sony.
A jaka jest reszta telewizora? Chcę kupić cały czarny, a w różnych sklepach podają kolor albo jako czarny albo granatowy. Niby jest to ten sam model tzn. W4210. Dzięki za pomoc.
 
Do góry