kd za 3500

mysticdg

New member
witam.

szukam zestawu 5.0 i amplitunera do pokoju 20m2. potrzeby to muzyka/film 60/40. glosniki dobrze by bylo zeby mialy bas z przodu poniewaz z boku i z tylu bedzie ograniczala je sciana. czy oprocz QQ 5000 do 2000 zl mozecie cos poradzic? muzyka rock dla normalnych (nie chce burzyc scian). jaki amplituner byscie polecili? czy oszczedzic na glosnikach i kupic QQ 5000 a do tego np denon 1910 lub Onkyo 577? czy lepiej przyoszczedzic na ampli i kupic onkyo 507 albo pioneer 819 a dolozyc do lepszych glosnikow?

z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi :) pozdrawiam
 

krisder

New member
Bez reklam
Moim zdaniem różnica w cenie pomiędzy wymienionymi amplitunerami jest tak mała że nie pozwoli to na zakup znacząco lepszych kolumn. Lepsze głośniki też musi coś napędzić i słabszy ampli może nie wykorzystać ich możliwości. W wymienionej kwocie możesz poszukać Onkyo 607 i QQ 5000 , za jakiś czas dokupisz suba i będzie miodzio.
 

Brun3R

New member
W wymienionej kwocie możesz poszukać Onkyo 607 i QQ 5000 , za jakiś czas dokupisz suba i będzie miodzio.

Mam dokłądnie taką kompilacje a jutro przyjedzie sub Jamo 200 ja jestem bardzo zadowolony super dzwiek jakosciowo i tony wysokie a niskie są bardzo dobre uzupełnione przez sub bedą wypasik poprostu
pozdrawiam
 

rhd

New member
Mam QQ5000 graja podłączone do sr507w pokoju 17m2. W kinie spisują się nawet nieźle ale w muzyce jest już gorzej. Na pewno do kompletu potrzeba suba i przez to kwota zestawu kolumn wzrasta do około 2tys zł. Ciężko jest w tej cenie znaleźć alternatywę ale jakbym drugi raz kupował to zdecydowałbym się na jamo s606HCS3+ sub
 
Do góry