Kd onkyo +mr6

StarLuka

New member
Czy ktoś testował to zestawienie Onkyo 636+MR6-MR1-MEcenter czy do pokoju4,4x4,2 da ten zestaw rade muzyka 40% film,gra 60%.Czy to jest dobra konfiguracja?Nie znam sięna tym
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zestaw całkiem fajny. W przyszłości do pełnej satysfakcji (filmy) przyda się sub. A jakiej muzyki słuchasz?
 

StarLuka

New member
Zabawki juz w domu nie moge sie doczekac odpalenia.Nic mnie tak nie wkurza jak wieszaki pod tylne gloniki.Prosze o informacje odnośnie poprawnej kalibracji gdzie i na jakiej wyokosci umiecic mikrofon :blagam:
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
nie wiem jak masz ale w 828 jest 6-punktowa Kalibracja. Mikrofon umieszczalem na wysokości uszy słuchając ego. I tak 6 razy zmienialem miejsce zgodnie z instrukcją.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

StarLuka

New member
zestawik juz ponad tydzien w domu na moje ucho jest zajeb.... Na niektórych utworach buczy mi bas myśle ze to kwestia ustawienia(kolumny nie wygrzane), pokój po remoncie w trakcie wyposażania.Zatkałem tylne bas ref .Mam możliwość odsunięcia kolumn od ściany i zmiane sposobu zatkania basu czy coś to pomoże.Miajsce odsłuchu ok 3,6 m.Max mocy to 60 w skali od 0 do 80 i juz nogawkami częsie w pure audio,kino rewelacja mam zestaw bez suba i narazie nie myśle o jego zakupie to co jest momentami zatyka oddech max mocy w kinie 50 ww skali to już aż za dużo.Wszystko zależy od filmu na hbo film "Thor mroczny świat"dupsko urywa
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
podczas wygrzewania nie katuj kolumn, bas z czasem się z czasem unormuje i stanie się zdecydowanie lepszy, teraz będziesz miał wrażenie że raz jest go za mało raz za dużo, że jest dudniący potem że za bardzo młotkowy, te kolumny tak mają podczas wygrzewania:) sam to przechodziłem. Daj im przestrzeni one to lubią, ale są też bardzo uniwersalne w ustawieniu i w ciasnocie też się asymilują:). Grają dość ciepło, więc na Twoim miejscu z czasem rozbujał bym je w stereo wzmakiem bo onkyo jest też dość ciepłe i mi te połączenie nie pasowało zbytnio dla tego wybrałem ostrą yamahe ale i tak do stereo czeka mnie zakup wzmaka:)
 
Do góry