KD do 3,5 tyś

yukon

New member
Polska Gwarancja 3 lata EIC to ze strony więc chyba jest. To jak brać do tych 606 czy dołożyć do onkyo 608? znajomy jedzie jutro do Krakowa i może mi go przywieźć.
 

boh9999

New member
Czytam te posty bo również myśle o KD i przekonuje mnie Onkyo608 + klipsch f1. I tu rodzi się moje pytanie czy głośniki starczą na 30 m2 ?
A jeśli nie to jakie( mogę wydać do 1000zł więcej) ?
 

yukon

New member
ok panowanie kupiłem jamo s606 + onkyo 608 i mam kolejne pytanie czy tylne surroundy mogę zawiesić na wysokości 120cm od podłogi tak jak na obrazku w linku. pokój ma identyczny rozstaw, powierzchnia 18m. pozdrawiam

imgres
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.maxaudio.pl/html/images/temat/022/1.gif
 

yukon

New member
zestaw to jamo606 + onkyo 608...wszystko ok ale jak dla mnie trochę mało basu. w przyszłości zamierzam dokupić suba. teraz mam zamiar zakupić dodatkowe kable do bi-ampingu, może małym kosztem uda się coś zwojować. Na frontach mam Procab ls 25. Zastanawiam się czy dokupić kolejne 2x2.5mm czy może 2x4mm. Jest różnica w podłączeniu góra/dół we frontach?
 

marecki6

New member
Bez reklam
daj sie wygrzac glosnikom ... bo co jak co ale basu przy jamo s606 brakowac ci nie powinno chyba ze onkyo tak oszczednie generuje ci niskie pasma
 

marecki6

New member
Bez reklam
ja u siebie mam ls15 do srednio i wysokotonowcow a ls40 do niskotonowego a piszac o wygrzaniu glosnikow nie mialem na mysli porzucania zakupu kabli ... chodzi o to ze jak glosnik pogra troche czasu i sie wygrzeje to i jego walory brzmieniowe powinny pokazac sie w pelni
 
Do góry