KD czy stereo

pingvin

New member
Witam, jestem na etapie urządzania salonu 30m2 i mam problem z wyborem sprzętu. Ma on służyć do tv (led 55-60 cali), muzyki, ps3, radia, kwota to max 1500zł.

Jeśli chodzi o kd to myślałem nad:
1. Pioneer HTP-073
2 Jakieś soundbary typu: lg nb5540, yamaha yas201, yas152, ysp1400,
nie biorę pod uwagę kina z bluray ze względu na posiadane ps3.
stereo:
1. Wharfendale diamond 220 lub 10.2 lub jakieś inne głośniki podstawkowe
2. Plus jakiś wzmacniacz stereo.

Czy macie jakieś propozycje co wybrać?
Może ktoś posiada jakiś ciekawy niedrogi budżetowy zestaw?:-D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Weź soundbar Harmana, a do stereo najlepiej - podstawkowe ze wzmacniaczem, z czasem dokupisz odtwarzacz sieciowy i będzie fajny multimedialny komplet.
Ile na stereo?
Na soundbar to maks, czy możesz dołozyć?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przerabiałem chyba dokładnie to samo co Ty .Podejrzewam ,iż z uwagi na kiepski dźwięk z telewizora. Pierwsze kroki skierowałem w stronę soundbarów. Przesłuchałem kilka w cenie od 600PLN do 2000 PLN. Jedynie ,który wydalał to był JBL SB 400, szczególnie przy oglądaniu telewizji. Jednak ja potrzebowałem sprzętu zarówno do tv jak i do słuchania muzyki. I dopiero jak człowiek w MM podpiął mi do tv jakis najzwyklejszy wzmacniacz i dwie kolumny podstawkowe JBL ES 30 to zrozumiałem ,że tylko wzmak i kolumny. Ale zaznaczam dla mnie priorytetem była zrównoważenie pomiędzy słuchaniem muzyki a oglądaniem filmów. Dlatego nie szukałem kina domowego. Ostatecznie wybrałem wzmacniacz Onkyo + kolumny Melodika. Calość wyniosła mnie 2600 PLN i jestem bardzo zadowolony. Musisz przede wszystkim rozstrzygnąć do czego w większości miałby taki zestaw Ci słuzyć
 
Ostatnia edycja:
Do góry