KD czy może stereo? Budżet 5000 pln.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pamiętaj, że kolega ma spore pomieszczenie o ile z subem zagrają tam Concept 6 to RF52 będą za małe, jak już to w tym budżecie niech kupi RF62, jest teraz zmiana serii.
 

pkomp

New member
za male?brednie wypisujesz? nawet na połowie mocy mocno nagłośnią pomieszczenie - PROBLEM?? - AKUSTYKA

nie zapominaj o tym jak ci się złotówki zaświecą
 

don111

Banned
Ja się bardzo zdziwiłem że takie garażowe kartony jak rubicony mogą grać tak minimalnie gorzej od użo droższych BX 6.
szkoda że swoich AE3 nie podpiąłeś pod ten amplituner, może byś je zamienił na Rubicony :bober:
a tak na poważnie to jaka ta różnica na HK 255 miała by niby być ?
i tak że usłyszałeś klarowniejszą górę na tanim amplitunerze, grającym w dodatku po ciemnej stronie... elementy audio dopasowuje się jakościowo, to co dla jednego elementu jest ograniczeniem z drugiego już wyciska wszystko co najlepsze
 
Ostatnia edycja:

Zbirro

New member
Fakt - teoria bardzo ciekawa. Powaznie jednak mowiac to sam uzywam AE Radiance 3 i glosniki brzmia po prostu wybornie. Troszke jak z innej planety porownujac do MA. Jeszcze niedawno uzywalem MA RX 6. Dostalem jednak AE do testow i zdebialem jak uslyszalem jak to gra :blagam:
 

BOBY70

New member
Jak już wcześniej wspomniałem, cały ten zestaw współpracuje ze słabym Dvd, w najbliższym czasie myśle, że pod koniec miesiąca zainwestuję jakiś CD ... i właśnie w jaki, budżet do 1000 PLN> Możecie coś poradzić?

Sugeruję ARCAM DIVA CD73 - sprzęt godny polecenia...na ebay znajdziesz poniżej 1000 pln z dostawą.
 
Do góry