karta sd

tunia46

New member
od niedawna jestem właścicielem plazmy panasonica G15, niestety podłączonej pod kablówke aster, analogowa,wczoraj nagrałem na karte sd krótki filmik w formacie mkv niestety po włożeniu karty nic sie nie dzieje szarość, czy jest możliwośc nagrac na karte sd film w HD i odtworzyc go w tym telewizorze, powiedzcie tez jaka platforme wybrać bo kablówka kończy mi sie za pare miesiecy, aha i czy warto, kupic odtwarzacz blue ray , mam troche filmów w divixie czy odtwarzając je w tym jakośc bedzie leosza
 

neotion

New member
od niedawna jestem właścicielem plazmy panasonica G15, niestety podłączonej pod kablówke aster, analogowa,wczoraj nagrałem na karte sd krótki filmik w formacie mkv niestety po włożeniu karty nic sie nie dzieje szarość, czy jest możliwośc nagrac na karte sd film w HD i odtworzyc go w tym telewizorze, powiedzcie tez jaka platforme wybrać bo kablówka kończy mi sie za pare miesiecy, aha i czy warto, kupic odtwarzacz blue ray , mam troche filmów w divixie czy odtwarzając je w tym jakośc bedzie leosza

Jest dział na tym forum dla G15, poświęć więc nieco swojego czasu a bedzie to napewno z korzyścią dla Ciebie, ponieważ łykniesz sporo potrzebnych Ci informacji jak odtwarzanie plików mkv w slocie SD i wiele innych, które pozwolą Ci odsłonić tajemnice Twojego cudownego telewizora.
Przyjemnej lektury.
 
Ostatnia edycja:

tunia46

New member
dzieki za info, chyba musze zrobic tak jak mówisz nie wiem tylko od czego zacząć chyba metodą prób i błedów, pomału i do przodu , jeszcze raz dzieki
 
Do góry