Karta graficzna + Hdmi Pomoc

anxion

New member
Witam
POtrzebuje do Kompa dobra karte graficzna z wejsciem hdmi nie przez dvi czy jakos tak tylko HDMI czy mozecie mi cos polecic???
 

Hazer8

New member
anxion napisał:
Witam
POtrzebuje do Kompa dobra karte graficzna z wejsciem hdmi nie przez dvi czy jakos tak tylko HDMI czy mozecie mi cos polecic???

Moze ATI Radeon HD 4800 series :D Ja posiadam i ciśnie FullHD nawet na 40 calach :)
 

OmniModo

New member
Hazer8 napisał:
Moze ATI Radeon HD 4800 series
Nie radzę. Miałem trzy różne ATI R.HD i za każdym razem spory problem GeForce ma znacznie lepiej opracowane sterowniki i można doskonale dopasować obraz z kompa na TV LCD Nie zapomnę ile się namęczyłem i naklnąłem przy próbach z ATI i od teraz już wiem , że GF ma 100 razy lepiej dopracowane driver'y
 

Maaaaaarek

New member
Hazer8 napisał:
Moze ATI Radeon HD 4800 series :D Ja posiadam i ciśnie FullHD nawet na 40 calach :)

Jaki niby związek ma wyświetlana rozdzielczosc do rozmiaru odbiornika?! Czyli, że na 41 calach mógłby byc już problem ;) Chyba troche bezsensu :)
 

cgc

New member
Ja tam od prawie zawsze miałem ATI

Teraz mam HD4850 i w FullHD leci jak ta lala, w dodatku karty ati HD4x maja porządną akcelerację sprzętową dekodowania materiału HD więc mam małe obciążenie proca, problemy ze sterownikami ATI to były ale tak z 5 lat temu no ale stereotypy niektórym się wbiły do głowy i tam zostały.
 
Do góry