Karta Cyfry w dekoderze Polsatu?

Status
Zamknięty.

edelman

New member
Mozna na dekoderze polsatu odbierac cyfre? czy ten dekoder od razu jest parowany z karta polsatu i zadna inna nie bedzie pasowala? jak to jest? zastanawiam sie aby kupic karte cyfry i uzywac jej w polsatowskim dekoderze samusnga hd.
 

edelman

New member
Ale chamstwo... :)

Ok mam jeszcze kilka pytań
Na allegro chodzą nowe dekodery polsatu te HD Samsung za 299zł z kartą. Miesiąc oglądania gratis, no dobra ale co potem? Jakaś aktywacja czy coś. Przecież chamy z CP jakąś aktywacje krzyczą 99zł, tylko nie wiem za co? Za kartę, dekoder? No idea... Także co jest po tym miesiącu, karta jest blokowana i co nowa umowa z CP i 99 na starcie za aktywację?

W CP w sklepie chcą 300 za dekoder, 99 aktywacje czyli 399. Na allegro bedzie za 320 z wysylka. No ale nie wiem czy potem mi nie dowalą jakiejś aktywacji przy podpisywaniu umowy. Kuma to ktoś?

Porażka jeśli karty są sparowane i nie można cyfry oglądać. Wygląda na to że najlepiej jest kupić dekoder na allegro, jakiegoś fergusona z dwoma wejściami na cyfre i CP.
Tylko że jeśli ma się TV HD, to już pasowałoby mieć dekoder HD chyba nie?

odpowie ktoś?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
edelman napisał:
Ale chamstwo... :)

... ... przecież chamy z CP jakąś aktywacje krzyczą

coś za często uzywasz słowa chamy, czy to aby nie rys Twojego charakteru :p, najpierw napisałeś Chamstwo na politykę nKi i Canal+ a potem CP. Właściwie nic Ci już nie pozostało do wyboru.
Moze Tv Białoruś :mrgreen:

Jak nie podoba Ci się czyjaś oferta, zamiast wyzwisk po prostu jej nie kupuj, nieładnie.
Po dacie rejestracji "Zarejestrowany: Aug 2008" sdądzę że niedawno kupiłeś sobie telewizor, gratuluję Ci i proponuję Ci zachowaj więcej umiaru, poogladaj trochę a sam sie przekonasz, że to nie jak piszesz "chamstwo" ale zwyczajna polityka biznesowa. Załóż własną "nie chamską" platformę cyfrową i "zniszcz konkurencyjnych przeciwników" :D :mrgreen:


Jeszcze jedno, Twój NICK czyli pseudonim, czyżbyś na dodatek był jeszcze antysemitą, to już gorzej, administrator formu powinien Cię z niego wyrzucić
Jeżeli chciałbyś mnie obrzucić wiadomym wyzwiskiem to :D, nie oczekuj odpowiedzi. Dla mnie EOT



Ciekawe co na to wszystko MODERATOR :confused:
 
Ostatnia edycja:

edelman

New member
Ale się uniosłeś... a to normalne żarty. Jeśli nie łykasz ich to sorry. Choć na platformy cyfrowe, szczególnie CP trzeba używać takich określeń, bo na nic innego nie zasługują. Rozumiem, że nikt mi nie odpowie, także bye,bye.

TV Białoruś nadaje w Warszawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry