karta Cl+ czy dekoder

misiek122

Member
Mam CI+ od wczoraj. Jakosc obrazu jest taka sama. Mozna poukladac sobie kanaly wg wlasnego uznania, ale trzeba sie troche z tym pobawic bo po skanowaniu jest troche balagan, np. sa jakies kanaly testowe itp. W dodatku niektorych kanałów brakuje i trzeba samemu dodawac. Szybkosc przełączania jest taka sama jak na dekoderze. Podobno nadal jest odblokowane nagrywanie, ale niewiadomo na jak długo. Do minusów dodałbym jeszcze to, że nie ma vod oraz to, że jak dodadzą nowy kanał to od nowa trzeba skanować lub dodawać ręcznie ale wtedy trzeba mieć dane takie jak częstotliwosc nowego kanału.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Grundol2

New member
VOD nie korzystam a nagrywania raczej nie zablokuja bo i tak tego nigdzie nie oodtworzysz poza tv na którym nagrywałeś chyba że sie da ale nic mi na ten temat niewiadomo a hbbtv Ci dziala z tvp bo przez dekoder nie działa ta jak txt na tvp 1 i 2 HD
 

misiek122

Member
Nagrywanie juz raz podobno zablokowali, nawet na infolini mówili, że zablokowane, ale jak widać zmienili zdanie. Co do hbbtv to czytalem, że w UPC nie ma więc raczej na CI+ tez nie ma, ale niech ktoś sie wypowie bo ja jak na razie nie mam jak sprawdzić bo jestem poza domem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

the_eel

New member
Czy jakiś operator poza Cyfrowym Polsatem umożliwia korzystanie z kart CI?
Mieszkam w Gdyni Grabówku, monopolistą w kablach tutaj jest MM, UPC na mojej ulicy żadnych usług nie świadczy, zostaje chyba tylko satelita.
 

kubek24

New member
Czyli generalnie jeśli ktoś chcę korzystać z VOD to nie ma sensu instalować i kupować modułu dostępu CI .. Ale patrząc z drugiej strony mając SMART TV i korzystając z dekodera TV cyfrowej .. to nie opłaca się chyba inwestować w smart ... ?? mam rację ??

Jakie moduły CI polecacie ?? mam NC+ oni nie dają modułu .
 
Do góry