Kamery HD na kartę Memory Stick™ (AVCHD)

Gucio50

New member
Bez reklam
lukchrust napisał:
Mam zamiar zakupić kamerę SONY HDR-CX6EK na kartę Memory Stick™ (AVCHD)

Ciekaw jestem Waszych opinii na temat tego sprzętu i wogóle kamer na karty. Szczęśliwych posiadaczy prosiłbym o cenne praktyczne rady (wady i zalety itd..), a może jakiś teścik ?

Pozdrawiam Łuki

To świetna kamera, z wbudowanym aparatem fotograficznym i lampa błyskową ;)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jest tego troche tu opisanego, mozna w Internecja znalezc nagrania
kamerka dosc fajna, wyglad super, lekka, jakosc filmow dobra jak i aparatu
na 8GB miejsci sie film 1h najlepszej jakosci
 

lukchrust

New member
Z tego co się orientuję mają pojawić się karty memory stick 16 i 32 GB. Ciekawe czy te nośniki będą działały z tym modelem kamery. Jak narazie to 8 GB najwięcej.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
lukchrust napisał:
Z tego co się orientuję mają pojawić się karty memory stick 16 i 32 GB. Ciekawe czy te nośniki będą działały z tym modelem kamery. Jak narazie to 8 GB najwięcej.


pewnie beda, nie robili by tylko do 8GB, ale to troche odlegle, chociaz taka 32 GB fajna sprawa, ale cena dlugo nie bedzie fajna no i te 32 GB przegrac w podrozy to dosc klopotliwe np na photobank
 

lukchrust

New member
Seba_Fan napisał:
pewnie beda, nie robili by tylko do 8GB, ale to troche odlegle, chociaz taka 32 GB fajna sprawa, ale cena dlugo nie bedzie fajna no i te 32 GB przegrac w podrozy to dosc klopotliwe np na photobank

To, że będą to jest pewne ale chodzi mi o co innego. Czy te karty 16 lub 32 GB będą działać z kamerką sony HDR-CX6EK.
Z tym przegrywaniem i ceną to lekka przesada. 8 GB jak dobrze poszukasz w necie można już kupić za około 350 zł. Czas gra na naszą korzyść i te karty muszą tanieć.

Odnośnie panasonica HDC SD5 to moim zdaniem w porównaniu do tego modelu sony to tylko cena jest atrakcyjna, nic pozatym Tomku Koko :p.

I jeszcze jedna niewiadoma odnośnie kamerki sony HDR-CX6EK. Czy istnieje możliwość przeniesienia filmu o jakości obrazu HD z komputera do kamery ?
Z tego co wyczytałem to tylko dotyczy to modelów sony HDR-CX7E/CX7EK, których narazie nie ma na rynku w sprzedaży. Może ktoś z posiadaczy tej kamerki wypowie sie na ten temat.
Pozdrawiam
 

lukchrust

New member
Tomek Koko napisał:
A jak ta kamera ma sie do panasonica HDC-SD5? Bo cena tego panasonica jest chyba rewelacyjna.

Myślę, że chyba lepiej porównać tu kamerę panasonica HDC - SX5.
Bardzo przystępna cena, możliwość nagrania na kartę i płyty dvd.
 

ivul

New member
O co dokładnie chodzi z przeniesieniem filmu hd z kompa na kamerke? Moge sprobować, bo mam taki sprzęt.
Opisz dokładnie co mam sprawdzić i jaki plik chcesz przenieść na kamerkę.
Choć widząc struktóre katalogów i plików, nie wydaje mi sie żeby to było możliwe.
 

apiatek

New member
Zgrywanie na przenśny HDD vis USB

Czy jest możliwe zgranie z karty w Sony CX6 bezposrednio na przenosny HDD (bez komputera po drodze)?
Przy okazji czy Panasonic HDC-SD5 to potrafi?

W instrukcja do obu kamer jest mozliwosc zgrania na komp i nagrywarke HD, ale nie ma nic odnosnie HDD przez USB.
 
Do góry