Kamerka do 2000

ryba-xx

New member
Chciałem kupić kamerke do max 2000 na użytek domowy ( filmowanie dziecka, wakacji i imprezek rodzinnych )
mam dylemat miedzy takimi kamerkami :
Sony HDR-CX 105 E
JVC GZ HD300
JVC GZ HM200

oczywiście jestem otwarty na inne propozycje do max 2000 zł .

moze ktoś ma porównywalne filmiki z tych kamer (ten sam badz podobny obraz nagrywany różnymi kamerkami ) aby łatwo porównać ?
 

teodor2424

New member
Witam.
ja tez mam ten sam dylemat.
szukam kamerki do 2000 moze 2500zł.
Musi posiadać obraz w trybie HD i miec zapis na kartach SD przydał by się dysk HDD ale nie koniecznie.

Jest jakiś pewniak w tej klasie cenowej z dobra optyką dobrym światłem i dzwiękiem?

Czy kamerka panasonica HDC-SD20 jest dobrym wyborem??
czy coś lepszego znajdę w tej klasie??
 

teodor2424

New member
Kurcze ale reklamujesz te JVC.
dla mnei to totalne badziewie z tej x900 :)
Do zdjęć używam Nikona D300 i nie muszę się wysługiwać kamerką :)

szukam dobrej optycznie kamerki z zoomem na poziomie przynajmniej 12x, z jasnym obiektywme który będize dawał możliwie jak najmniej szumów w niedoświetlonym mieszkaniu.

Górną granicę jaka sobie ustawiam to 2500zł.

Co powiecie o kamerce
Panasonic HDC-SD 100 EGK

Panasonic HDC-SD20

jakie sa ich różnice oprócz ceny??
 

teodor2424

New member
Kurcze już się napaliłem na tą kamerkę Panasonic HDC-SD9 a tutaj jak czytam na różnych forach to większośc ludzi narzeka na to że kompletnie nie radzi sobie w pomieszczeniach i sztucznym oswietleniu.
jak to włąściwie jest??
czy aby ta matryca 3CCD i jej zalety przy wstrząsach oraz krzywieniu obiektów przy szybkim przeciąganiu nie jest argumentem zbyt małym aby nie zainwestowac w jakąs kamerkę z matryca CMOS która w trudnych warunkach oświetleniowych będize radziął sobie lepiej??

JAK TO JEST??

Czy będize aż taka duża różnica pomiędzy tymi matrycami ??
Kamerka ma byc dla żony a znając ja będzie chciała kręcic filmiki rodzinne na urodzinach i 2 letniego synka w akcji.

Kurcze żem się pogubił strasznie.
patrzałem jeszcze na SONY HDR-CX106E
oraz Panasonic HDC-SD20

Kurcze mam mętlik w głowie :)

Potrzebuję konkretnych za i przeciw żeby dobrze wybrać :)
Miał ktos możę stycznośc z tymi kamerkami żęby mi mógł opisac ich działanie i obraz jakki zapisują???
 
Do góry