Kamerka +-1500zł w Polsce

Marcin90

New member
Witam.
Chciałem kupić kamerę cyfrową do 1500zł lecz aktualnie jestem kompletnie zielony i nie wiem co wybrać.
Co mi polecicie.
- Firmy przodujące to zapewne Sony i Panasonic ale jakie model do 1500zł?
- Chcę aby kamera dawała bardzo dobrą jakość nagranego filmu po wrzuceniu na kompa/dvd
- Co lepiej: Z dyskiem czy wypalaniem od razu płyt dvd ( czy tam minidvd - nie wiem sam ) ?
- Duża jest różnica pomiędzy sprzętem do 1500zł, a 2000zł ? bo jeszcze 500zł jestem wstanie dorzucić ale jeśli na jakieś zbędne bajery to wolę tańszą.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
111702_gz-mg435b_ez_op.jpg

• 1,07-Megapikselowy przetwornik CCD • Obiektyw Konica Minolta • Gigabrid Engine • Sensor dotykowy • 2,7-calowy panoramiczny ekran LCD z powłoką antyrefleksyjną • Automatyczna regulacja jasności LCD • Automatyczne doświetlenie (Auto Illumination Light) • Wskaźnik stanu akumulatora • Funkcja wstawiania napisów • Szybkie wznowienie pracy • Przycisk bezpośredniego nagrywania DVD (DIRECT DVD)/przycisk bezpośredniego kopiowania (DIRECT BACKUP) • USB 2.0 - szybki transfer danych • Stacja dokująca zapewniająca łatwe połączenie z urządzeniami peryferyjnymi • Wyjście DV (i.LINK) • 1/6-calowy przetwornik CCD o rozdzielczości 1,07 Megapiksela • Wbudowany twardy dysk o pojemności 30 GB, do 37.5 godzin nagrywania • 7 godz. 10 min. nagrywania w najwyższej jakości ULTRA FINE • 32x zoom optyczny/ 800x zoom cyfrowy • Czytnik kart micro SD • Pilot • Dostarczone oprogramowanie (dla Windows(R))Te mamy sprawdzone w dużych ilościach.
http://www.jvc.pl/product.php?id=GZ-MG435BEZ&catid=100015

SDR-H40big.jpg


o.gif
Wysokiej jakości, szerokokątny ekran LCD 2.7"
o.gif
System przetwarzania obrazu Pure Colour Engine
o.gif
Kompatybilność z zewnętrzną nagrywarką VW-BN1
o.gif
Kopiowanie przy użyciu jednego przycisku na DVD
o.gif
Karta SD opcjonalnie
 

Marcin90

New member
A co jesli chodzi o o nagrywanie audio ? Ktora, kamera ma lepsza jakosc. Ja osobiscie wg marki stawialbym na Panasonica
 
Do góry