kamera sony

michalb0

New member
Witam Wszystkich.Jestem nowym członkiem i od razu mam pytanie.Kupiłem kamere sony HDR-SR12E i chciałbym używać jej do nagrywania wesel i innych uroczystości.Podpowiedzcie mi czy nie zrobiłem głupoty kupując ten sprzęt.Ja chciałbym na początek coś małego poręcznego w salonie sony powiedzieli mi że lepiej mi byłoby kupić tę kamerę bo ona ma prawie to samo co duże kamery.Mam 7 dni na ewentualne oddanie tej kamery do sklepu.Proszę o pomoc.:eek:k:
 

wlodek1956

New member
michalb0 napisał:
Witam Wszystkich.Jestem nowym członkiem i od razu mam pytanie.Kupiłem kamere sony HDR-SR12E i chciałbym używać jej do nagrywania wesel i innych uroczystości.Podpowiedzcie mi czy nie zrobiłem głupoty kupując ten sprzęt.Ja chciałbym na początek coś małego poręcznego w salonie sony powiedzieli mi że lepiej mi byłoby kupić tę kamerę bo ona ma prawie to samo co duże kamery.Mam 7 dni na ewentualne oddanie tej kamery do sklepu.Proszę o pomoc.:eek:k:
Kolego poczytaj wątek o tych kamerach zwłaszcza ostatni mój post i się zastanów Pozdrawiam wlodek P.s. ja nie gubię ostrości w dzień no chyba , że po kieliszku .. nie jednym :-D
 

michalb0

New member
Bardzo dziękuje za podpowiedz.Mam rozumieć że nie trzeba mieć "krowy"na ramieniu żeby nagrać coś porządnego.Tak powiedziano mi w salonie.A powiedzcie mi jeszcze czy warto dokupić konwenter szerokokontny lub lampe do kamery!Czy to przyda się czy wystarczy sama kamera!
 
Do góry