Kamera Sony HDR-SR11.

Ancyk

New member
No cóż... Ja od chwili narodzin mojego synka (i z okresu ciąży) , czyli z ok. 3 m-cy, mam ich już ponad 400.... I dlatego żaŁuję, że niemożna dodać daty hurtem, bo prócz wychowania dzidziusia i utrzymania domu , mam na gŁOWIE jeszcze doktorat, który muszę skończyć :( . Jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc ! Pozdrawiam.
 

huling

New member
Pamiętaj, że później będziesz musiał znaleźć jeszcze czas, żeby to wszystko obejrzeć.
Ja też lubię robić zdjęcia, ale potem dokonuję ostrej selekcji i zostawiam tylko te najlepsze. Cyfrówki spowodowały to, że „klepie” się mnóstwo zdjęć. Często potem muszę oglądać zdjęcia znajomych z wakacji, których jest kilkaset. Dla mnie to koszmar – 20 zdjęć dziecka na huśtawce, 20 na karuzeli, 20 w basenie, itd. Weź to pod uwagę, jak będziesz swoje zdjęcia komuś pokazywał.
Pozdrawiam
 

Ancyk

New member
Data i godzina na filmach

Witam!
Tym razem mam pytanie , w jaki sposób po zgraniu filmów dodać datę, godzinę??? Jakiego programu używasz, by można było to zrobić? wcześniej pisałeś, że dodajesz to ręcznie jako tekst. Czy mógłbyś mi troszkę podpowiedzieć?
 

LCC

New member
Jak masz windowsa to możesz wejść na plik i zobaczysz jaka jest tego data. Zarówno zrobienia jak i modyfikowania.
 

huling

New member
W programie edycyjnym (ja używam Pinnacle Studio 12) można dodać napisy np. z datą i godziną nagrania na ścieżce nakładek tytułów, a datę nagrania odczytasz z właściwości pliku (tak jak pisał LCC).
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
mi sie zdaje ze Ancyk chodzilo o cos innego zeby miaec na stale ta date i godzinach tak jak przy wyswietlaniu z kamery na TV, ja osobiscie sie nie bawilem, ani zastanawialem bo nie lubie tego, ale powiem ze w kamerze SD jaka kiedys mialem mialem ten sam problem, az w koncu znalazlem swietny program, ktory dodawal do filmu godzine taka jaka mial film, co do HD to nie wiem jeszcze i tu nie pomoge
 

huling

New member
Ja też nie lubię, jak się ciągle świeci data na filmie, dlatego bardzo rzadko dodaję to do filmu. Lepiej jest to umieścić w menu płyty. Ale jak ktoś lubi...
 

Ancyk

New member
Seba_Fan napisał:
mi sie zdaje ze Ancyk chodzilo o cos innego zeby miaec na stale ta date i godzinach tak jak przy wyswietlaniu z kamery na TV, ja osobiscie sie nie bawilem, ani zastanawialem bo nie lubie tego, ale powiem ze w kamerze SD jaka kiedys mialem mialem ten sam problem, az w koncu znalazlem swietny program, ktory dodawal do filmu godzine taka jaka mial film, co do HD to nie wiem jeszcze i tu nie pomoge

Cześć Seba!
Właśnie chodzi mi o coś takiego jak piszesz. Czy pamiętasz jaki to był program w którym bawiłeś się dla filmów SD? Może udałoby mi się zrobić podobnie dla HD. Kilka wskazówek byłby dla mnie cennych....
Pozdrawiam!
 

qwertyz

New member
Sorry za odswierzanie:)

Jaka moc komputera potrzebna jest do zgrywania i jako takiej edycji materiału full hd z tej kamerki ?

Zgóry dzieki zaodpowiedz
 

trops55

Member
Mam pytanie do posiadaczy kamer Sony HD-SR 11 , 12. Czy w waszych egzemplarzach występuje następujące zjawisko. Mianowicie, jeżeli usuniemy jakieś ujęcie, to czy przy póżniejszym odtwarzaniu na ujęciu poprzedzającym to usunięte, na jego samym końcu występuje stop klatka trwająca ułamek sekundy ? Dla mnie jest to pewne niedociągnięcie , brak płynności odtwarzania.
 
Do góry