Kamera kieszonkowa FHD

marcinmal

New member
Witam
Poszukuję małej i taniej kamerki kieszonkowej.
Tak pół serio: ma być tania, niedroga i niedużo kosztować
Podstawowe cechy jakie byłyby mile widziane: nagrywanie w jak największej rozdzielczości i przy możliwie największej liczbie FPS. Fajnie jakby robiła też zdjęcia na których nie da się policzyć piksli na palcach :)
Kamerka ma być używana na zewnątrz w raczej dobrych warunkach oświetleniowych.

Po wybraniu kilku kandydatów spełniających ów warunki, poddałem je analizie. Stworzyłem tabelkę przedstawiającą parametry tychże kandydatów.
Niestety zdjęcia nie mogę wstawić :(
link: img29.imageshack.us/img29/3553/kamerki.jpg

Teraz prośba: proszę o prywatne uwagi dot. użytkowania podanych kamerek oraz o upomnienie jeżeli któreś z danych w tabeli są błędne (lub ich brak)
Na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie takiego małego ustrojstwa?
Którą kamerkę polecicie/odradzicie?
Byłbym także szczególnie wdzięczny za podesłanie zdjęć/filmów własnych/cudzych zrobionych przez dane kamerki.

Czy mam rację typując w tej konkurencji do zwycięstwa następujących zawodników - CAM110BL i Kodak ZX3 PLAYSPORT?

I ostatnia kwestia: większość z nich ładuje się przez USB i po podłączeniu do komputera nie da się nagrywać. Jednak w przypadku nawigacji samochodowej po podłączeniu do komputera też nie da się z niej korzystać, jednak jeżeli są podłączone tylko kable od zasilania (do ładowarki USB) nawigacja działała.
Czy trick w postaci pakietu akumulatorów podłączonych przez USB do kamery zadziała?
Czy są jakieś możliwości zastąpienia oryginalnego akumulatora własnym, bardziej pojemnym?


Pozdrawiam
marcinmal
 
Do góry