kamera HD TOSHIBA CAMILEO S10; warto? (512zł bez karty)

Singularity

New member
Witam, zastanawiam się nad zakupem kamery HD za około 500/600zł. Zależałoby mi przede wzystkim na jakości filmów i zdjęć oraz aby była jak najmniejsza.

Na ceneo.pl natrafiłem na kamere TOSHIBA CAMILEO S10
Jej specyfikacja na stronach toshiby wygląda dobrze. Przejrzałem kilka recenzji i obejrzałem filmiki nagrane tą kamerą na youtube. Efekt spodobał mi się ale nieznalazłem tam filmików wykonanych nocą. Ma ktoś tą kamerę? jakm się spisuje?: warto ją kupić za za 512zł bez karty (1szy sklep z ceneo.pl)?
Czy może lepiej dać sobie spokój z zakupem tej kamery? Jaką inną moglibyście polecić (najlepiej HD)(podobnej wielkośći jak S10).

»będzie używana bardzo żadko dlatego niechce dawać więcej pieniędzy niż napisałem powyżej.

PS: jak wychodzą zdjęcia zrobione aparatem wbudowanym w kamerę?
PS2:nieznam się zbytnio na kamerach dlatego pytam aby się upewnić: S10 jest lepsza od p10? (tak wnioskuję ze specyfikacjhi na stronie producenta).
PS3: czty warto kupić w 1szym sklepie na ceneo.pl zestaw z kartą pamięci czy lepiej kupić ją osobno.?
PS4:nie mogę jeszcze dodawać linków, także jak coś mogę dosłać na pw:)

Dziękuę za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowanie nie warto.
Nic nie słychać - tylko sam szum. Zbyt delikatna obudowa, Słaba jakość obrazu . Ci co kupili nawet za 450 zł szybciutko zwracali .
Odpuść sobie. Na wyprzedaży masz kamery extra za 699 zł.
 
Do góry