kamera HD pomoc w wyborze

mb3

New member
kamera HD - pomoc w wyborze (chętnie kupię)

Witam, chciałem prosić o pomoc w wybraniu kamery najlepiej HD w kwocie około 1500pln (moge troche przekroczyc). Wiem, że może to byc SX5, ale niestety nie moge nigdzie dostac jej w tej cenie. Byłbym wdzięczny za podanie modeli, które spełniają moje kryteria :) Najlepiej by było wraz z adresem do sklepu, lub może ktoś ma do sprzedania wraz z fakturą Vat to proszę o ino na mateusz.bujak(małpa)wp.pl :) Z góry dziekuję Wam wszystkim za pomoc
 

ropian

New member
Strasznie tanio kupiles tez sie wlasnie zastanawiam miedzy sd1 troche ciezko dostac a sd9 juz drozszy ale niby lepszy od sd1
 

slimak

New member
Bez reklam
Dziwne, że Allegro nie zrobi z tym porządku. Takiego „Panasonica” i podobne podróby innych firm są cały czas na ich aukcjach.

Do mb3: Kupiłeś taką mniej więcej kamerę
http://www.allegro.pl/item368576223_technaxx_c1_mini_kamera_aparat_2lata_gwar_f_vat.html
w bardzo tandetnie podrobionej obudowie Panasonica SD1.

:(

Panasonic_HDC-SD1_LCD.jpg
Panasonic_HDC-SD1_Back.jpg

Panasonic sd1


366350240_1

allegro
 
Ostatnia edycja:

mb3

New member
Witam, sprawa zgłoszona do Allegro i prawdopodobnie oprze się o policję. Gdybyście przed zakupem byli tacy pomocni :p
 

slimak

New member
Bez reklam
Byliśmy i to wielokrotnie.:p

Wystarczyło wpisać w okno szukaj na tej stronie:
„ kamera 1500”
lub
„sx5”

:evil: :evil:
 

mb3

New member
Jaką kamere kupić to ja wiedziałem. SD1 zbierała wiele pozytywnych opinii, miała byc lepsza pd SD5, ale, że ktoś to podrabia to nie miałem pojęcia :(
 

ser SZREK

New member
Teraz tego już jest coraz więcej - wystarczy w wyszukiwarkę Allegro wpisać SONY DVX i można tego mieć sporo !!!
 

ser SZREK

New member
Doniosłem firmie SONY - aczkolwiek z obrzydzeniem i nie reagują - można w ten sposób rozumieć, iż ich to nie interesuje - są w pełni legalne :hmm: tak z tego wnioskuje.
JVC - mocniej zareagowało !!!!!!!!!!!! skuteczniej :)

Chyba kupie !!!!! To nowy produkt made in ?????? ;)
Jaka firma (SONY) taki i wyrób :cool:
 
Ostatnia edycja:

ser SZREK

New member
Witam Ponownie !
Jak sobie posiedziałem to i znalazłem wiele - nawet całe strony poświęcone Kamerą Sony DVX 11 - nie ma takiej w produkcji - są to zmieniarki DVD.
Sony już wie i zaczynają blokować takie strony - nie tylko na Allegro.
Ale fajnie się robi - ŚMIERĆ PODRÓBKĄ !!!!!!!!!
 
Do góry