Kamera cyfrowa z wejściem mikrofonowym stereo z zasilaniem

deka87

New member
Szukam kamery cyfrowej (najlepiej na karty pamięci) posiadającej wejście mikrofonowe z zasilaniem pozwalające podłączyć mikrofon stereo zrobiony z dwóch mikrofonów elektretowych.

Wejście musi być z zasilaniem, żeby nie potrzeba było stosować żadnych przedwzmacniaczy mikrofonowych itp.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
deka87 napisał:
Szukam kamery cyfrowej (najlepiej na karty pamięci) posiadającej wejście mikrofonowe z zasilaniem pozwalające podłączyć mikrofon stereo zrobiony z dwóch mikrofonów elektretowych.

Wejście musi być z zasilaniem, żeby nie potrzeba było stosować żadnych przedwzmacniaczy mikrofonowych itp.

Sądzę że kupisz dobre i porządne mikrofon i odpowiednią kamerę na allegro, skapiec.pl czy euroAgd.
Czas samoróbek minął 1989 roku. Oczywiście możesz sobie zmajstrować te elektrety, akurat kiedyś na ćwiczeniach z akustyki na Politechnice Wrocławskiej dostałem dwóję za niezaliczenie laborki i musiałem ją 2 razy prprawiać. Przekonałem się wtedy że to narzędzie dla 007, nie wymaga zasilania wogóle oraz ma kiepską jakość i pasmo.

Jak jesteś majsterkowiczem, to dobrze zrób je.
Jeżeli ma to słuzyć do filmowania w terenie, to zapewniam Cię że zawiodą Cię np na ślubie kolegi czy innej ważnej filmowo okazji.
 

deka87

New member
Sądzę że kupisz dobre i porządne mikrofon i odpowiednią kamerę na allegro, skapiec.pl czy euroAgd.
Czas samoróbek minął 1989 roku.
Tylko, że ja chce zrobić mikrofon do nagrań binauralnych / holofonicznych, który można wsadzić sobie w uszy jak słuchawki i nimi nagrywać, a takie sprzedaje tylko firma Soundman i troche sobie za nie życzy.

Oczywiście kamery samemu nie będę robił, ale potrzebuję taką która ma disyć dobrze zasilone wejście mikrofonowe, żeby uciągnęło ten mikrofon bez dodatkowych przedwzmacniaczy.
 
Do góry