Kamera 800 - 900 zł.

kajma11

New member
Witam. Poszukuję kamery z dobrą jakością dźwięku ( oczywiście jak na te pieniądze ) oraz z nienajgorszą jakością obrazu. Dobrze by było gdyby miała wbudowaną pamięć ok 4-8 gb. Skłaniałbym się ku kamerce HD niż SD. Kamera będzie służyć do nagrywania raczej wygłupów zespołu muzycznego. Cena, jak w temacie 800 - 900 zł. Mam również jedną na oku - JVC GZ-HM430 Everio. Prosiłbym o wyrażenie opinii na temat tej kamerki oraz podanie własnej sugestii. Z góry dziękuje za pomoc :)
 

kajma10

New member
A czy ta kamerka jest warta swojej ceny? Nie wiem co się będzie działo z nią później więc niechciałbym kupić najgorszej z najgorszych :)
 

januszpe

New member
postawię piwo każdemu który zgadnie o co chodzi w Twoim pytaniu!?. Rozumiem że to ''później działo'' chodzi o działo, dosłownie. A później to możesz ją nawet zjeść. Mogę Ci powiedzieć że za tą sumę to każda niby kamera warta jest wsadzenia w działo i oddania honorowego wystrzału
 

kajma10

New member
postawię piwo każdemu który zgadnie o co chodzi w Twoim pytaniu!?. Rozumiem że to ''później działo'' chodzi o działo, dosłownie. A później to możesz ją nawet zjeść. Mogę Ci powiedzieć że za tą sumę to każda niby kamera warta jest wsadzenia w działo i oddania honorowego wystrzału

Chodziło mi raczej o to, że być może nie będzie to tylko kamerka do "tyrania" i może będe jej używać np. na wakacjach. Pytam po prostu czy ta kamera jest warta swej ceny, czy może jest wyceniona zbyt wysoko.
 
Do góry