kalibracja panasonic vt30

q124

New member
Mam ostatnio troche czasu i zaczynam szukac dziury w calosci w moim tv:) mianowicie troche zawodzi mnie kalibracja jaka proponuje nam panasonic. jestem zainteresowany kupnem sprzetu typu CalMAN albo inny. jesli ktos ma i moze sie podzielic czy warto ? jakie sa najtansze modele. program mozna pobrac ale potrzebny jest do niego gadzet do ekranu.
i jeszcze jedno pytanie czy jest cos wiadomo o nowym sofcie ?? czy wogole maja zamiar robic. mam tv z uk i nie mam pl jezyka to tez jest dziwne bo niebylo wyboru wcale a w opcjach nie znalazlem.
a o to moje ustawienia jakie udalo mi sie wyszukac. jak ktos ma lepsze moze wstawic.
Panasonic 50VT30 - Calibration & Settings part2 - YouTube
Panasonic 50VT30 Calibration & Settings part1 - YouTube
 

q124

New member
dzieki za linki ale mam problem. u mnie nie ma takich opcji np contrast moge do 50 tylko tak samo warm 2 nie mam i jeszcze jak sa zmiany w cinema normal tam nie moge zobaczyc nr na jakim jest ustawiony suwak. tak wiec nic nie moge ustawic z tego co wyslales?mam chyba najnowszy soft przez neta nie znajduje innego 1.604
 

robertos80

New member
bo pewie podali Ci linki do kalibracji vt30 z rynku amerykanskiego, tamte tv mają dużo więcej ustawien, np u nas kontrast jest od 0 do 60 a tam 0-100
 
Do góry