Kalibracja modelu 46PFL5007

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nowy model.
A sprawie kalibracji napisz na PW - dostaniesz informacje.
 

szablix

New member
Witam

Czy mógłbym prosić również jakieś info na temat kalibracji tego modelu ?? Walczę z ustawieniami i nie mogę osiągnąć zamierzonego efektu.

--
szablix
 

accu

New member
Bez reklam
Witam

Czy mógłbym prosić również jakieś info na temat kalibracji tego modelu ?? Walczę z ustawieniami i nie mogę osiągnąć zamierzonego efektu.

--
szablix

Witam,
Co masz na myśli , pytając na temat kalibracji obrazu Twojego
telewizora , czy o firmę , która to profesjonalnie
wykonuje , czy jak to się wykonuje?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bujo

New member
Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem Philipsa 46 pfl5507k/12, ale nie mogę dojść do ładu z ustawieniami obrazu. Obraz nie jest tak wyraźny (i nie wiem, jak do tego dojść), jak kiki przedstawił w swoim teście tego modelu (z tym, że testował 40"). Byłbym bardzo wdzięczny za porady odnośnie kalibracji. Z tego co wyszperałem na forum (niestety dopiero po kupnie), mam chyba matrycę Samsunga (oznaczenia: ZH2K i liczba 397 w prostokącie). Obawiam się, że właśnie to może być powodem kłopotów z obrazem, bo słyszałem, że matryce Sharpa o wiele lepiej sprawują się w tym modelu.
 

bogaty

New member
Bez reklam
Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem Philipsa 46 pfl5507k/12, ale nie mogę dojść do ładu z ustawieniami obrazu. Obraz nie jest tak wyraźny (i nie wiem, jak do tego dojść), jak kiki przedstawił w swoim teście tego modelu (z tym, że testował 40"). Byłbym bardzo wdzięczny za porady odnośnie kalibracji. Z tego co wyszperałem na forum (niestety dopiero po kupnie), mam chyba matrycę Samsunga (oznaczenia: ZH2K i liczba 397 w prostokącie). Obawiam się, że właśnie to może być powodem kłopotów z obrazem, bo słyszałem, że matryce Sharpa o wiele lepiej sprawują się w tym modelu.

Źle słyszałeś, jako posiadacz 40' po kalibracji z matrycą samsunga, mogę się wypowiedzieć na temat obrazu w moim tv.Generalnie obraz jest bardzo dobry, czerń dobra, nasycenie, kolory doskonałe, bardzo naturalne.Philips z matrycą sharpa generalnie ma lepsze nastawy fabryczne, choć z tym to też loteria model modelowi nierówny.Ustaw tryb kinowy, pilot i do dzieła.Możesz również skorzystać z usług speców od kalibracji, najlepsze rozwiązanie imo.
 
Do góry