Kalibracja głosników w Denon AVR 1911 - problem

drinkman

New member
Witam,

mam problem z ustawieniem głosników w Denon AVR 1911 z wykorzystaniem mikrofonu i automatycznego Audyssey Auto Setup. Podczas obliczeń (CALCULATING) amplituner zawiesza się na 93% za kazdym razem gdy ją przeprowadzam.
Szukałem podbnych objaw na forach PL/ENG ale niczego nie znalazłem.

Głosniki: Wharfedale 10.6 set 5.0 (bez subwoofera)

Status przed kalibracją:
Front Sp. : Yes
Center Sp. : Yes
Subwoofer : No
Surround Sp. :Yes
S.Back Sp. : No

Próbowałem już resetować mikroprocesor oraz zmienić tryb pracy Audyssey z "Normal" na "Front Height" jak również zminiać ilość próbek (1-6). Efekt ten sam, 93%....

Czy może oznaczać to uszkodzony amplituner i niezbędną wizyte w serwisie? Pytam, ponieważ kupiłem używany sprzęt (pierwszy i ostatni raz) i nie wiem czy probować go zwrócić czy naprawiać.
 

drinkman

New member
hehe warszawski serwis mi za naprawę zaspiewali 800zł a co sie okazało naprawa wyszła mnie 11 zł część i 30zł robota :p

W takim wypadku czy znacie ewentualnie miejsce w woj. mazowieckim/łódzkim gdzie mógłbym dokonać takiej naprawy/ekspertyzy za rozsądne pieniądze?
Taka ekspertyza będzie mi prawdopodobnie niezbędna do roszczenia zwortu lub ewentualnego obniżenia ceny.

Nie mam pojęcia co może być nie tak z amplitunerem, być może to błahostka i wgranie nowego softu załatwi sprawę.
 
Do góry