Kabel połączeniowy do R71b

Kaiser20

New member
witam
nie znam sie kompletnie na tych sprawach
zakupilem tv lcd 32r71b. podlaczony on jest poprzez kablowke zwyklym kablem antenowym (co wyraznie wplywa na jakosc obrazu), niestety tu chyba nic sie nie da zrobic, kablowke mam osiedlowa
poza kablowka do tv mam podlaczone jeszcze dvd i PS2 - obydwa urzadzenia kablem SCART (ten czarny prostokat z jednej strony sciety :))
Prosze mi powiedziec, czy jakosc obrazu przy innych kablach nizli SCART jest zauwazalnie lepsza jesli chodzi o DVD i PS2 ?
Jesli tak to jakie kable moglibysmcie mi zaproponowac(oczywiscie w rozsadnej cenie) ?
pozdrawiam
 

AsghaN

New member
jeśli masz możliwość to ps2 tylko przez component !!! roznica zauwazalna poza tym masz progresywne skanowanie przez component ;)
 

Kaiser20

New member
hmm a mozecie polecic jakis niedrogi component ktory dostane przez internet ?
czy wystarczy zwykly i moge zapytac w sklepie elektronicznym o component i sprzedawca sprzeda mi odpowiedni ?
mam jeden ktory dostalem z DVD ale ten to sie chyba nazywa euro - sa 3 koncowki ale w kolorach - bialy, zolty, czerwony :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
co to znaczy nie drogi - komponent takiktóry zabezpieczy Ci dobra jakośc kosztuje ok. 100 zł
I nie żałuj tej stówki - bo później pożałujesz bardziej.
 

Kaiser20

New member
hmmm
tylko jak polaczyc PS2 z LCD?
bo tu w PS2 mam inne wejscie a z tego co wiem component ma te same kocowki z jednej i z drugiej strony
potrzebuje specjalny kabel do PS2 ?
bo obecnie mam taki, ktory ma 3 koncowki , ale te koncowki wchodza w SCart i podlaczam wlasnie za pomoca tego Scarta
, moze to jest ten component tylko nalezy wyjac koncowke scart z kabla ?
:confused:
 
Do góry