Kabel HDMI

anield

New member
Mam takie pytanko mam zamiar kupić kabel HDMI do ps3 zastanawiam sie na dwoma modelami i sa to takie:

Alphard DaVinci HIGH-END HDMI-HDM
http://www.allegro.pl/item460369929_alphard_davinci_high_end_hdmi_hdm_1_6m_full_hd.html

oraz:

Kabel HDMI/HDMI Prolink
http://www.allegro.pl/item454757325_kabel_hdmi_hdmi_prolink_1_5m_fullhd_1080p_wawa.html

jaki mi polecacie a moze macie jakąś lepszą propzycje za te pieniadze?
aha i jeszcze interesuje mnie to jak np: kabel ma maksymalna rozdzielczość: 2560x1600p czy na ps3 zauwaze to bo ps3 ma max chyba 1080p
Z góry dzieki za odp.:-D
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Temat poruszany wielokrotnie(proponuje zamknąć). Jeżeli masz go zamiar podłączyć tylko do tv to weź ten który Ci się bardziej podoba. Jeżeli będziesz nim puszczał dźwięk HD warto aby kabel miał specyfikację 1.3b.

Max rozdzielczość w twoim przypadku jest bez znaczenia, bo ps3 ma max 1080p i zapewne nie masz tv o większej rozdziałce niż 1080p.

Zeby Cię uspokoić dodam że sam kiedyś testowałem kable przez zakupem i różnicy nie widać w cenie do powiedzmy 150zł, dlatego weź który wolisz obydwa wyglądają solidnie a przy wyborze takiego kabla tylko to się liczy. Może różnice są widoczne przy kablach rzędu 500-1000zł
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Ja bym wziął ten Alphard, bo ma :HDMI-HDMI Gold Plug, i OFC 6N 99,99997%,
26AWG OD9.3mm w oplocie czarnego nylonu ze złotym znacznikiem :twisted:
Serio, nie polecam Alphard. Poszukaj inny tani kabel ale w miare znanej marki :)
 

mietek099

New member
@ anield: bierz obojętnie jaki kabel HDMI. Cena nie gra roli. Sam mam kabelek za 50 zł, ale gdyby były tańsze jak kupowałem to też bym wziął. Przesył danych jest cyfrowy więc albo będzie działał poprawnie, albo wcale - proste.
 

verbat

New member
mietek099 napisał:
@ anield: bierz obojętnie jaki kabel HDMI. Cena nie gra roli. Sam mam kabelek za 50 zł, ale gdyby były tańsze jak kupowałem to też bym wziął. Przesył danych jest cyfrowy więc albo będzie działał poprawnie, albo wcale - proste.
Dokładnie... nie ma co przepłacać.
 
Do góry