kabel głśnik. do biampingu z exposure 20102s

maniekn274

New member
Bez reklam
krzysztof serfuje po tych wszystkich forach,między innymi audiostereo-bo tam najwięcej magików i wnosi tu nam niedoświadczonym laikom te wszystkie określenia typu-wybrzmiewa aksamitnie,podkreśla sybilanty,ładnie exponuje średnicę ..itd ha ha dobre,wręcz poetyckie,nie omieszkam skosztować muzy z twoich wyexponowanych buforów he he
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze ze Krzychu nie pisal o Transjentach - takie okreslenie tez funkcjonuje, bo jak znam zycie nasze skojarzenia poszly by w innym kierunku :) Czyli Miriam i te sprawy :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak, tak śmiejcie się:) WiTT u mnie sprawa wygląda tak, że mógłbym kupic lepszy BD np. Panasonic DMP 500, ale i tak wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem jest kupno CD za 1200zł i Panasa dmp 130 za 400zł. Sądzę że jakość będzie lepsza na CD. Do Onkyo nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o BD, bo albo kiepski model 309 albo znowu dobry i drogi 809. Wiesz, jak mam dać za Onkyo BD 809 2,5k to już bym wolał kupić CD Exposure 1010 i Panasonica DMP 130, bo wyjdzie mnie podobnie, a jednak ten BD Onkyo przy CD Exposure odpadnie w przedbiegach. Ja też bym wolał jeden klocek który zadowoli mnie jakością dźwięku po analogu jak i jakością obrazu w filmach. Chciałbym właśnie porównać jakość dźwięku po analogu z takiego budżetowego BD za parę stówek do jakiegoś CD za ok 1500zł. Czy róznica by była miażdżąca czy jedynie delikatna? Mnie tez zależy na kasie i nie chcę kupować kolejnego klocka tylko żeby ładnie wyglądało na półce.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Będziesz zawiedziony Krzysiek, ale ktoś to musi Ci powiedzieć... no dobra, padło na mnie... ehhh... więc powiem krótko, będzie i tak bolało... na Twój dylemat nie ma jednoznaczej odpowiedzi i rozwiązania ;) :D
Ja mam BD i CD, oba niezgorsze, i żadnego bym nie oddał, nie poszedłbym w kompromis, taki ze mnie dziad ;)

PS: skoro Miriam już jest trans to kim będzie TransMiriam? :D
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Będziesz zawiedziony Krzysiek, ale ktoś to musi Ci powiedzieć... no dobra, padło na mnie... ehhh... więc powiem krótko, będzie i tak bolało... na Twój dylemat nie ma jednoznaczej odpowiedzi i rozwiązania ;) :D
Ja mam BD i CD, oba niezgorsze, i żadnego bym nie oddał, nie poszedłbym w kompromis, taki ze mnie dziad ;)

PS: skoro Miriam już jest trans to kim będzie TransMiriam? :D

Ale będę zawiedziony gdybym kupił droższy BD, czy będę zawiedziony kupując osobno CD + BD? Bo już teraz nie wiem?:)
 
Do góry