Kabel DVI-HDMI.Jaki wybrać?

Malibu

New member
Zamierzam zakupić kabelek DVI-HDMI w celu podłączenia kompa z TV(Plazma LG 42").Lecz kompletnie nie wiem, jaki kabel wybrać.Na allegro.pl to są po 25 zł a to śmierdzi dziadostwem.Chce na ten kabelek wydać więcej tj. ok. 80 zł.Proszę o podanie modelu, a najlepiej sklepu Internetowego, gdzie mógłbym go zakupić

z gory dzieki za pomoc
 

gugol

New member
Działa n- ka po DVI !!!!!!!!!!!!!1

Pełny sukces !!!!!
N-ka dziala po DVI... Na poczatku wielkie rozczarowanie po moj Philips 42pf7420 mial tylko DVi a wiele osob na forum pisalo ze to zupalnie nie dziala.. telefony na infolinie to tylko coraz wieksze podirytowanie ich indolencja i brakiem profesjonalizmu ( 20 letnie dziewczynki proponuja wyjecie wtyczki z gniazdka sieciowego ;0)).. POtem kupilem kabel HDMI - DVI w Auchan - Thompson ( pozlacane koncowki, wydawal sie naprawde w porzadku, cena okolo 70 zlotych ) . Po podlaczeniu ..... ZERO powtarzam ZERO reakcji , czarny obraz, dekoder nie reagowal wogole, totalna zalamka... dzis wykoanlem mase telefonow do serwisow i panow od telewizji cyfrowych; mialem 2 opcje wgrac nowy soft do TV ( moj produkcja listopad 2005 ) albo ... zmienic kabel.. udalo mi sie pozyczyc kabel markowy PHILIPSA i ..... JEST !!!! po poczatkowym okresie ( ok 1-2 minuty ) gdy cos zaczelo sie dziac ruszyl !!!! Z tego co wiem jestem jedym z niewielu ktorym sie to udalo ... Nie wiem jak zareaguje z Twoim TV ale u mnie gra. Nie wiem gdzie kupic taki kabel ale tu chyba nie warto oszczedzac.. Podaje to co jest napisane na koszulce kabla : PHILIPS PXT 1000 superior quality conection 023020
 

Malibu

New member
Miła lektura, ale wiele to nie wywnioskowałem.D-sub to raczej mniej problemów z rozdzielczosciami, a Hdmi-dvi lepsza jakość...i co tu wybrać
 
Do góry