JVC LT 37S60 czy SAMSUNG LE 32M61B

grygiel

New member
Witam. Pomóżcie co wybrać , kusi mnie 37 cali tylko czy ten jvc będzie dobrym wyborem? Cena nie jest ta sama ale i tak będe brał na raty więc nie ma to wielkiego znaczenia. Najbardziej by mi pasował samsung 37m61 w cenie jvc , ale niestety nie produkują takiego modelu a następny po 32 to 40 cali w cenie powyżej 10tyś więc odpada. Proszę o wasze opinie.
 

koomoo

New member
Filmy HDTV na DVD

Miałem u siebie w domu na pokazie oba modele. Wybrałem 37S60. Po pierwsze, samsung byl za duzy, bo odległość od lcd w moim pokoju jest stosunkowo niewielka. W samsungu strasznie piksele dawały mi po oczach, np. TVP1 z cyfry.. JVC wypadł troche lepiej, ale różnica była nieznaczna.
Cena podobna, samsung jest większy wiec troche droższy.
Ja zdecydołem sie na JVC, choć samsung też jest bardzo dobrym odbiornikiem.
Po drugie, ale to już tylko moje prywatne odczycie, nie daże firmy Samsung sympatią. Pomimo tego, że jak to mówiąw reklamie:" Lider technologii LCD". Wole japoński sprzęt.
Po trzecie, pilot w samsungu jest wydawał mi sie mniej estetyczny i telewizor słabo go odbierał ( być może bateria w pilocie była na wyczerpaniu, nie moge stwierdzić czy tak jest w trakcie codziennej eksploatacji)
A nad jakimś modelem Fujitsu Siemens myślałeś? Kumpel ma 32 calowy i gra świetnie. Kupił w niemczech za ok. 1000 Euro
pozdrawiam
 

grygiel

New member
Nad samsungiem 40 cali wogóle nie mysle bo za duży napewno( no i cena 12 tyś samsung a jvc 8 tyś), odległość z jakiej oglądam to zwykle 3 makymalnie 4 metry. Optymalny myśle że byłby właśnie 37 cali a tu wyboru takiego jak w tv 32 nie ma. Byłem wczoraj w media ale tam się nie da porównać bo chyba jakoś promują samsunga puszczając sygnał wręcz idealny a na innych tv idzie ze zwykłej kablówki i tego się nie da porównać. Tylko w sklepie wszystkie tv wyglądają na małe i nie ma tego jak przełożyć na pokój 5,5 na 4 metry, pokaz odpada bo chciałem wziąść na raty.
 

grygiel

New member
Witam
Jeżeli chodzi o smużenie to jestem na zakupie lcd 32 lub 37 cali , samsung m61 lub jvcs60 i powiem Ci że długo się przyglądałem i smużenia nie zauważyłęm w żadnym z nich , chyba w tych modelach lepszych to wyelimiowali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC ma wiekszą płynność, super formatowanie, lepszą paletę barw no i co 37" to 37".
W klasie cenowej do 8000 zł - JVC jest bezkonkurencyjny.
Ale jeśli dysponujesz kwotą 10.000 - musisz koniecznie sprawdzić 37: Shapa GD7 i 37" Loewe Xelosa

http://www.sharp.com.pl/index.php?id=263&L=19&tx_ttnews[tt_news]=563&tx_ttnews[backPid]=262&cHash=43e032acaf

http://www.dsv.com.pl/loewe/index.html

najlepsza czerń, głębia
jesli masz watpliwość poproś o pokaz w domu.
pozdrawiam
 
Do góry