JVC AV29A10EU - przejmowanie dźwięku

pisokol

New member
Witam
Mam pytanie na temat przejmowania dźwięku z TV. Chciałbym przenieść dzwięk z TV (wyjścia -> Audio OUT) na zewnętrzny wzmacniacz (wejścia -> Audio In), no i nie udaje się. W telewizorze (JVC AV29A10EU) zgodnie z instrukcją wyłączam głośniki (Ustawienie dźwięku/Głośniki -> wyłącz). Coś robię nie tak?
Proszę o jakieś pomocne uwagi i z góry dziękuję
 

timbot

New member
Bez reklam
dziwne, niby najbanalniejsza sprawa na świecie... oczywiście wzmacniacz ustawiony na odpowienie źróło (aux, video)? (przepraszam, jesli to głupie pytanie)
chociaz głośniki są wyłączone, to możesz sprobować pogłośnić telewizor (z żadka natężenie na audio out zależy od ustawienia głośności w tv)
 

pisokol

New member
dzięki za odzew, sprawdzę jeszcze raz ale jak pamiętam oczywiście zrobiłem co pisałeś bo to faktycznie banalne z założenia :)) ale sprawdzę tylko z tą regulacja głośności
 

pisokol

New member
no tak, wszystko gra i buczy :)) nie pomyślałem a jednak :)) głośniej (dużo głośniej) ustawiony dźwięk z TV i gra muzyka :)) dzięki za pomoc niby banał a jednak :))
 

timbot

New member
Bez reklam
spoko, oko :eek:k: żeby to wiedzieć, to trzeba przez to przejść ;) moje LG ma to samo (w odróżnieniu od wszystkich innych tv jakie miałem), dobrze ze bylo głośno ustawione jak podłączałem pierwszy raz, to coś cicho-cichuteńko przez amplituner zagrało :) pozdrawiam
 
Do góry