Już w sobotę pierwszy publiczny pokaz nadchodzącej HDTV 3D. Tylko w strefie 3D!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
T5-3d-tv_2.jpg

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego polskiego pokazu zbliżającej się technologii HDTV 3D. Nie zwlekaj i odwiedź Strefę 3D podczas wystawy Audio Show w hotelu Jan III Sobieski w ten weekend w Warszawie.




Strefę 3D znajdziesz na II piętrze w pokoju 215!



.......................................................................
 

publo102

New member
Mam nadzieję, że jakaś relacja będzie na forum, jakieś fotki, bo niestety do stolicy mam daleko i z przykrością mówiąc nie będę w stanie się tam wybrać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest extra soft do tych telewizorów.
Telewizory te po Audioshow będą już w sprzedaży i można zamawiać :D:D:D.
 

k0val

New member
według mnie nie ma co na razie kupować tv 3D ,po pierwsze nie ma jeszcze za wiele kanałów do oglądania w HD a co dopiero w 3D ,a filmów specjalnie pod 3D szybko też nie zobaczycie na pólkach.No i warto poczekać na rozwój tej technologi w tv ,myślę że jeśli wszyscy producenci za nią się zabiorą i zaczną produkować te tv to i zwiększy się wielokrotnie jakość ,cena spadnie (tak jak to było z nowymi tv plazmowymi czy LCD)
 

zbigol

New member
VIDEO 3D nie dla każdego

Bynajmniej nie ocenę chodzi,choć to fakt, że tymczasem ceny będą wysokie..
Ale myślę o tym ,że najpierw zobaczcie jak działa system 3D i czy jesteściez tego zadowoleni...mówię to z rozgoryczeniem,gdyż niedawno dzieki tej technologii wykryłem u siebie wadę wzroku ,która mi uniemożliwia korzystanie z TV jutra....,,,Wystarczy ,że jedno wadliwe oko ......i koniec bajki w trój wymiarze.
 

Kazioo

New member
zbigol napisał:
Ale myślę o tym ,że najpierw zobaczcie jak działa system 3D i czy jesteściez tego zadowoleni...mówię to z rozgoryczeniem,gdyż niedawno dzieki tej technologii wykryłem u siebie wadę wzroku ,która mi uniemożliwia korzystanie z TV jutra....,,,Wystarczy ,że jedno wadliwe oko ......i koniec bajki w trój wymiarze.

No niestety. Osoby niewidome nie widzą nawet obrazów 2D, osoby niewidzące w 3D, nie widzą też telewizji 3D. Tak samo głusi nie słuchają muzyki. Technologia niczemu winna nie jest - to nie wada głośników, że głuchy nie słyszy dźwięku.
Świadomość ludzi o widzeniu stereoskopowym jest na ogół niewielka. Często całe życie nie są świadomi tego, że nie widzą głębi. Problemy z widzeniem stereoskopowym są też leczone, ale oczywiście bardzo rzadko.
Bez widzenia stereoskopowego nie powinno się wykonywać niektórych zawodów - przez zmniejszoną umiejętność określania odległości.

Matka natura dała nam parę oczu właśnie po to, byśmy widzieli w 3D i mogli lepiej oceniać odległości, co kiedyś było szczególnie przydatne w polowaniu na zwierzęta.
Niestety, jednym okiem się nie da, ale wtedy mózg stara się trochę "odbudowywać" trójwymiar, bo "wie", że takowy istnieje - ciekawe zjawisko, wystarczy puścić jakiś film na komputerze, patrzeć z bliska i zakryć jedno oko, a pojawi się delikatne złudzenie głębi, czego nie ma gdy patrzymy dwoma oczami, bo umysł otrzymuje poprawny obraz z obu oczu, a przez to i informację, że jest on całkowicie płaski i nie próbuje wtedy uporać się z problemem.
 
Do góry