juz nie bedzie serii py80 i 50pv8 :(

chupacabra

New member
witam kolegow
po2 miesiecznym czekaniu na pojawienie sie w sklepach 50pv8 dowiedzialem sie telefoniczne od konsultanta panasonic polska
ze nie bedzie juz wyzej wymienionech tv
maja wejsc nwe modele na przelomie marca i kwietnia
dowiadywalem sie rowniez o model 46py8 na ktorego temat wiadomo tylko tyle ze nie zostal jeszcze wycofany
fatalna sprawa chyba w okolocach 4 tys bede mosial szukac samsunga albo lg
 
W wątku o 50PV8P, kolega Shaggy pisze tak:

"Poza tym większość sprzedawców deklaruje, iż już go nie będzie. Nie wiem skąd mają takie informacje, w każdym razie przed chwilą skończyłem rozmowę na infolini PANASONIC POLSKA i ku mojej uciesze miły Pan podał, że ten model nie jest jeszcze wycofany (ma go u siebie jako oficjany produkt do zdobycia) więc należy go oczekiwać. Powinny się pojawić u dystrybutorów i w sklepach."

I bądz tu mądry...


 

NIEDZWIAD

New member
Właśnie doklejam się do pytania poprzedników, gdzie można dostać 50pv8 niby nie wycofany a w magazynach i sklepach braki. W związku z powyższym prośba, jeśli któryś z kolegów będzie miał namiary lub informacje gdzie można kupić ten telewizorek prosił bym o info gdyż jestem zainteresowany kupnem. :cool:
 

DracoHD

New member
Pytaj KIKI'ego ja u niego brałem 42PY80 i cena była niższa od tej co podał sylb. Fakt że było to prawie miech temu ale zapytanie może zaowocować oszczędnością.
Napisz do niego, a na pewno coś podpowie.
Pozdro
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
aktualnie za 3600zl moge kupic, ale ten plus ze mi sie nie spieszy
tylko czym te modele zastapia, ten jest dobry, ladny odbior
 

momot

New member
"aktualnie za 3600zl moge kupic, ale ten plus ze mi sie nie spieszy
tylko czym te modele zastapia, ten jest dobry, ladny odbior"

cześć Seba Fan :)
Może zdradzisz gdzie można kupić 50 PV8?
pozdrawiam:)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
sorki 42 cale mialem na mysli, nie zauwazylem ze mowa o 50 calach
moj blad

co do 50pv8 to czasem sa promocje, widzialem cos w saturn, ale nie pamietam na 100% ale cena byla dobra,
niestety trzeba jezdzic szukac itd
ale ida walentynki i mozna cos taniego wyrwac, wiesz kobiete zaprosisz do kina tzn do domu na swoje 50 cali :) bedzie taniej
 

browny72

New member
Witam,

Z innej beczki:

KUPCIE SAMSUNGA I TYLE. Ja osobiście się nie doczekałem na Panasonika 46 lub 50 cali, więc odpuściłem. Teraz Samsung PS50A656 (chociaż miał być 551 ale tak jakoś wyszło) i jestem mega zadowolony. Nie szukajcie na siłę Panasa bo to szkoda nerwów. Podejrzewam, że plazmy zarówno Panasa jak i Sama są porównywalne jakościowo i większość z was będzie zadowolona i nie zobaczy różnic w codziennym użytkowaniu. Lepiej patrzeć na wiszący TV plazmowy niż na gołą ścianę lub stary CRT.

A na marginesie co do Panasa: wejdą pewnie nowe modele, na początku będzie ciężko dostać itd., itd... latem pewnie coś kupicie.
Pozdrawiam.
 

sylb

New member
na stronie internetowej sklepu rtv-euro-agd
teoretycznie maja 42py80, tzn po kliknieciu na " Znajdź sklep z tym produktem" jakieś tam miasta się pokazują.
 

pinok

New member
browny72 napisał:
Witam,

Z innej beczki:

KUPCIE SAMSUNGA I TYLE. Ja osobiście się nie doczekałem na Panasonika 46 lub 50 cali, więc odpuściłem. Teraz Samsung PS50A656 (chociaż miał być 551 ale tak jakoś wyszło) i jestem mega zadowolony. Nie szukajcie na siłę Panasa bo to szkoda nerwów. Podejrzewam, że plazmy zarówno Panasa jak i Sama są porównywalne jakościowo i większość z was będzie zadowolona i nie zobaczy różnic w codziennym użytkowaniu. Lepiej patrzeć na wiszący TV plazmowy niż na gołą ścianę lub stary CRT.

A na marginesie co do Panasa: wejdą pewnie nowe modele, na początku będzie ciężko dostać itd., itd... latem pewnie coś kupicie.
Pozdrawiam.
Prawie jak żywiec.
 

browny72

New member
OK,

Użyłem tego słowa aby zmiękczyć moją wypowiedź i nie rozdrażniać ani właścicieli Sama ani Panasa, bo to są dwie dobre firmy. Powiem tak: uważam, iż plazmy tych dwóch firm są porównywalne pod względem jakości, zarówno jedne jak i drugie mają plusy i minusy. Poświęciłem na zapoznanie się z opiniami i specyfikacją ponad 2 miesiące czasu. Więc jak ma ktoś wątpliwości to mogę podjąć dyskusję.
Chciałem kupić Panasonica 46 lub 50 cali, ale się zawiodłem jeśli chodzi o dostępność, wybrałem Sama i nie żałuję.

mam nadzieję, że chyba o to chodziło z tym : prawie jak żywiec.

Pozdrawiam.
 
Do góry