Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic...

W0JTEK

New member
...i chcesz kupić TV....
SATURN w Arkadii i w JANKACH od dzis do niedzieli 8/01 włącznie daje rabat na wszystkie TV -22% :shock:
...tzn. w rzeczywistości 18,03% :lol:
Pozdrawiam wszystkich!
Dzięki Wam dowiedziałem się na co szczególnie zwracać uwagę przy wyborze TV LCD :)
 

szymonunion

New member
Prosze o opinie o lcd samsung LE32T51B

Witam,

ja bym kupil, ale... bede bral TV razem ze sprzetem do kuchni i to wszystko kredyt. I chyba wybiore opcje 30 rat w Avansie. Of coz ceny w Avansie nizsze od tych oficjalnych.

Wybralem Panasonica TX-32LX500P.


Pozdrawiam,

--
SzYmOn
 

BzM

New member
Witam
Mój ojciec był dzisiaj własnie w jednym z Saturnów i przyglądał się LCD-TV. Znalazł Panasonica TX26LX50P za niecałe 3300zł oraz Toshibę 27W54G za identyczną cenę. Niestety nie sprawdził cen Sharpa choć podejrzewam że nie są one sporo wiekszę. Wczoraj oglądałem ww Toshibę i prezentowala sie całkiem nieźle. Chcialbym dowiedzieć się co sądzicie o tym modelu czy jest on lepszy od Panasonica TX26LX50P ewentualnie co byście proponowali do około 4000. Dobrze oswietlony pokoj około 2,5-3m od ekranu przeznaczenie tv kablowa i dvd.
 

Banan

New member
Własnie wróciłem z arkadii i rzeczywisice ceny niezłe (ale mozna znaleźć jeszcze taniej) w dalszym ciagu trzeba doplacić do LCD jak na moje ok jakies srednio od 400zł w góre niemniej - chyba warto.
Co do wyboru to jest duzy - jak dla mnie - mozna obejrzeć toshibe, sharpy, jvc c50, s60 i wiele wiecej od 26 do 42 calaków.
Co do panów tam obsugujących to chyba przydałaby sie im wizyta na dywaniku u dyrka no ..... ale jaka firma tacy pracownicy(oczywiscie nie wszsycy) :)

POZDRO
 

szymonunion

New member
Witam,

mialem dzis chwilke to podjechalem do Arkadii do Saturna...i co ?

Tylko na okolo 3 TV byl puszczony filmik reklamowy w HD. Reszta to kablowka, wiec jakosc z bliska fatalna. Na wszystkich HD powinien byc taki filmik puszczany.

Teraz juz nie wiem czy brac Panasonica TX-32LX500P czy cos innego - Panasonic niby 14ms czas matrycy - do tego chcialem proste (5.1) kino domowe - zestaw np: 885W tez Panasonica. Jak inny TV to inna sprzet do kina - dawno temu chcialem z klockow skladac. Od razu niby mozna zlozyc 6.1/7.1 + kolumny. DVD of coz z HDMI i skalarem. Mam 2 tygodnie na decyzje i musze zamawiac sprzet... Plz poradzcie !


Pozdrawiam,
 

sergiej7

New member
Co kupic? 2 tygodnie do zakupu... plz help

szymonunion napisał:
Witam,

mialem dzis chwilke to podjechalem do Arkadii do Saturna...i co ?

Tylko na okolo 3 TV byl puszczony filmik reklamowy w HD. Reszta to kablowka, wiec jakosc z bliska fatalna. Na wszystkich HD powinien byc taki filmik puszczany.

Teraz juz nie wiem czy brac Panasonica TX-32LX500P czy cos innego - Panasonic niby 14ms czas matrycy - do tego chcialem proste (5.1) kino domowe - zestaw np: 885W tez Panasonica. Jak inny TV to inna sprzet do kina - dawno temu chcialem z klockow skladac. Od razu niby mozna zlozyc 6.1/7.1 + kolumny. DVD of coz z HDMI i skalarem. Mam 2 tygodnie na decyzje i musze zamawiac sprzet... Plz poradzcie !


Pozdrawiam,
Ten panas jest ok, w Niemczecj ma wysokie noty. Lepsze od niego jedynie philips 32PF9966 i Toshiba 32 WL 58 P. Niezle oceniane sa modele sharpa. A tymi 16ms bym sie nie sugerowal- sa rozne kryteria mierzalnosci.
 
Do góry